Эмалированные кастрюли Украина

Яка господиня не мріє про набір красивих і якісних каструль, адже і страва стає смачнішою, якщо вона приготовлена з душею і в гарному настрої.

А набір емальованих каструль добре знайомий кожному з далекого дитинства, адже в цих каструлях, прикрашених яскравими квітами, готувалися дуже смачні борщі, компоти і всі можливі страви, якими славиться Україна. Давайте перенесемося з дитинства в реальний світ і спробуємо приміряти емальовану каструлю на своїй сучасній кухні. У нас найкращій набор эмалированных кастрюль украина.

Що хорошого принесе емальований посуд:

Універсальна в застосуванні: в такій каструлі можна приготувати їжу, потім зберігати її і сервірувати стіл.
Безпечна для здоров’я: завдяки емальованому покриттю на поверхні посуду немає можливості розмножуватися бактеріям.
Невибаглива у використанні і мийці: мити можна і руками, і в посудомийній машині.
Тривалість зберігання приготовленої їжі: їжа в такій каструлі довгий час не псується.
А також, набір каструль емальованих не вбирає в себе запах і смак їжі, яку в ньому готували. Відмити від забруднень такі каструлі дуже легко, адже вони мають гладку поверхню.

Зазвичай, набори емальованих каструль мають привабливий зовнішній вигляд і прикрашені термостійкими зображеннями, які не втрачають первинний вигляд практично весь термін служби виробу. Такі каструлі стають справжньою окрасою кухні гордістю господарів, а не просто необхідністю.

Одним з плюсів таких наборів каструль є його ціна, яка досить-таки невисока незважаючи на відмінну якість виробів.

Якщо ви хочете, щоб набір емальованих каструль прослужив вам практично вічність, то намагайтеся дотримувати таких правил:

По-перше, вогонь при готуванні не повинен виходити за межі дна каструлі, щоб не зіпсувати її бічні стінки.

По-друге, акуратно перемістіть каструлю щоб вона не впала, інакше на емальованій поверхні утворюються відколи, з якими ви вже нічого не зможете зробити.

По-третє, ні в якому разі не нагрівайте сильно порожню посудину, а також не заморожуйте в ній рідину.

По-четверте, не мийте каструлю жорсткими мочалками і абразивними засобами, щоб уникнути подряпин.

Якщо не вдалося захистити посудину від скол, то краще від неї позбутися, тому що незахищена сталь буде окислюватися з їжею при контакті і блюдо швидко зіпсується.

Як тільки вам захочеться купити набір каструль емальованих, то відразу ж звертайтеся в інтернет магазин посуду I-posud.com.ua і наші менеджери допоможуть вибрати підходящий для вас за ціною і зовнішнім виглядом товар.

Добавить комментарий