Энергосберегающая пленка

Питання енергозбереження в Києві дуже актуальне. Влітку ми витрачаємо енергія на охолодження, а взимку на підігрів приміщення. Постає питання: Яким чином можна звести тепловтрати приміщення до мінімуму економлячи при цьому електроенергію? Детальніше на энергосберегающая пленка

У стандартних житлових і офісних приміщеннях вікна займають 20%-40% від загальної площі фасаду приміщення. Найбільші тепловтрати приміщення несе через стіни — близько 40%-50%, після стін йдуть вікна, тепловтрати вікон складають від 15% до 35%, після чого йдуть вентиляційні шахти, щілини у стінах, дверних коробок, віконних рамах і т. д.

Тепловтрат можна позбутися утеплює фасади, закривши щілини монтажною піною, встановити сучасну вентиляцію. І залишаються вікна, тепловтрати яких дуже високі. Для цього існують спеціальні енергозберігаючі плівки.

Для того, щоб плівка мала енергозберігаючим властивістю при опроміненні як з одного, так і з іншого боку, металізовані шари розташовуються симетрично відносно середнього шару:
Що представляє з себе енергозберігаюча плівка? Енергозберігаюча плівка складається з багатошарового композиту. Плівка складається з 12 шарів кожний з яких має своє призначення. Кожен шар покритий адгезивом завдяки якому всі шари об’єднуються в одне ціле.

Добавить комментарий