Facebook додає інструменти запобігання самогубства для відео

Останні повідомлення виділив кілька тривожних повідомлень від дівчат і юнаків в прямому ефірі свої самогубств на Facebook та інших соціальних мережах.

У відповідь Facebook в середу оголосив про те, що його інструменти щодо запобігання самогубств тепер будуть інтегровані в прямому ефірі, так що якщо ти дивився трансляцію, а хтось висловлює суїцидальні думки, то ви можете повідомити відео і зробити людину допомогти.

Якщо ви коли-небудь у цьому випадку натисніть «звіт» живого » відео,» і коли Facebook запитає вас, що відбувається, виберіть варіант, який говорить «самогубство або членоушкодження». Звідти, телеведучий побачите попередження самогубств ресурсів на їх екрані, в тому числі номер телефону довіри допомогу. Коли ви повідомляєте про суїцидальних відео, Facebook також покаже вам інформацію про те, як допомогти своєму другові.Facebook також робить його легше з’єднати з кризою для підтримки організацій по месенджеру. Тепер, ті, хто потребує допомоги можете відправити повідомлення з ким-то з кризи текстового рядка, Національна асоціація розлади харчової поведінки, або Національний запобігання самогубств lifeline в режимі реального часу. Ви можете почати чат з організацією сторінці або через інструменти профілактики суїцидів в Facebook.

Нарешті, Facebook є використання штучного інтелекту, щоб виявляти та допомагати людям доповідь суїцидальні пости. Система використовує розпізнавання образів для автоматичної ідентифікації повідомлення, найімовірніше, включають в себе думки про самогубство. На ці посади, Facebook також більш рельєфно показати опцію, щоб повідомити його на самогубство або членоушкодження.

«У нас є команди, які працюють по всьому світу, 24/7, які перевіряють звіти, які приходять і пріоритетності найбільш серйозні доповіді, як самогубство», — відзначили в компанії.

«Якщо у вас або ваших знайомих знаходиться в кризі, важливо викликати місцевих екстрених служб відразу,» Менеджер по продукції Facebook Ванесса Callison-burch, дослідник Дженніфер Гуадагно, і керівник глобальної безпеки Антігона Девіс, написав у своєму блозі. «Ви також можете відвідати наш довідковий центр для отримання інформації про те, як підтримати себе або друга».

Вони додали, що є ще одна смерть в результаті самогубства в світі кожні 40 секунд. Крім того, самогубство є другою за значимістю причиною смерті в віці від 15 до 29 років. «Експерти кажуть, що одним із кращих способів запобігти самогубство-це для тих, хто в біді, щоб почути від людей, які піклуються про них,» команда пише.

Добавить комментарий