Фасадные вывески

За статистикою, близько 40% відвідувачів приваблює в заклад рекламна вивіска, і тільки 20% приходять, побачивши інформацію в рекламних листівках, почувши по радіо тощо. Кожен офіс, магазин, кафе або ресторан, павільйон потребує гідного оформленні. Приваблива вивіска — це та одяг за якою зустрічають. У нас фасадные вывески изготовление.

Рекламне агентство «Арго» на ринку реклами з 1999 року. Виготовивши і змонтувавши більше 6000 вивісок, ми придбали безцінний досвід і велику кількість вдячних клієнтів.
Ми можемо запропонувати вам
— проект будь-якої складності;
— оперативний прорахунок;
— виготовлення;
— монтаж;
— гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Для отримання консультації простосто зв’яжіться з нами. Ознакомьвшись з галереєю наших робіт, Ви обов’язково зробите замовлення.
Працюємо по Київській області. Світлові вивіски прямого світіння. Світлові об’ємні літери, інформаційні елементи
Як показує практика, найбільш популярним варіантом фасадних вивісок є об’ємні літери зі світлодіодним підсвічуванням . Ефектність, варіативність як можливостей оформлення так і безпосередньої реалізації проекту, за допомогою використання безлічі сучасних матеріалів, відмінна можливість суміщення з іншими видами зовнішньої реклами ось, мабуть, далеко не вичерпний список їх популярності. Світлові букви можуть бути будь-яких розмірів. Вони виробляються з світлопропускаючого матеріалу, пластику, світлодіодних стрічок і спеціальної плівки. Аналогічно виконуються та інформаційні елементи, по суті — це невеликі лайт-бокси. Світлові букви можуть кріпитися безпосередньо на саму будівлю, або на щити з ПВХ або композитної панелі, які у свою чергу кріпляться на фасад.

Добавить комментарий