Femmes russes parlant francais

Шановні Панове, ви у пошуках серйозних відносин з російською жінкою, що говорять по-французьки (відео від Світлани)? Це, ймовірно, тому, що ви думаєте, що російська жінка говорять по-французьки буде адаптуватися набагато легше, тут, в Квебеку. Ви майже праві! Ми розповімо про femmes russes parlant francais.
В цілому, російські жінки виділяються високим рівнем адаптивності. Тим не менш, неминуче, що в період адаптації, протягом якого ваша дружина зі східної Європи буде жити радість і хвилювання перед новою проблемою, але і занепокоєння. На відміну від того, що ви можете думати, швидкість її адаптації в Канаді чи у Франції буде мало залежить від рівня французької мови.

Акліматизація людей, які змінюють країни, як правило, відбувається в 3 етапи : перший етап ентузіазму і задоволення особою до нової культури, приблизний час від 2 до 3 місяців, потім тривалий період відновлення, іноді супроводжується культурний шок, який може тривати від 3 і 12 місяців. Це закінчується період повна адаптація. Подивитися «культурний шок» на чотири пори, статті на цю тему.

Тому, дуже важливо знати особливості цих 3-х стадій адаптації в чужій країні, для того, щоб допомогти російській жінці в цей особливий період і зробити його більш приємним.

Добавить комментарий