Флешка в виде ручки

В інтернет-магазині BIZ-STORE.com.ua для Вас ми підготували один з найпопулярніших бізнес-сувенірів – ручки під нанесення логотипу. Це канцелярське приладдя, без якої не обійтися в діловому середовищі, на навчанні, у повсякденному житті. І якщо на таких виробах відображено лейбл компанії, торгова марка або найменування вони будуть ненав’язливо, але ефективно рекламувати її. Ви отримаєте можливість зацікавити нових клієнтів і збільшити аудиторію ваших покупців. У нас найкраща флешка в виде ручки.

Чому брендовані ручки – це хороший сувенір?
Чому ж варто ручки кулькові купити і підносити саме їх як сувенір? Відповідь на це питання криється у звичайних життєвих ситуаціях. Без цих речей не підписати документ чи квитанцію, не оформити договір і не залишити нотаток на полях проекту. Без ручок не отримати заповітного автографа спортсмена або актора. А ще вони потрібні в магазинах, у банках, на пошті, в різних організаціях – скрізь, де потрібна Ваша віза або підпис. Тому слідує висновок: такими виробами люди користуються регулярно.

А тепер уявіть, що вони будуть користуватися ручками з вашим логотипом? Малюнок буде з’являтися досить часто. Люди на підсвідомому рівні запам’ятають лейбл або найменування компанії. І у випадках, коли їх буде мучити питання – а куди ж звернутися за допомогою, вони згадають логотип і обов’язково прийдуть до Вас. Отже, рекламні ручки, дійсно, «працюють».

Крім того, ручки під друк логотипу замовляють ще і в якості корпоративного інструменту. Ваші менеджери часто бувають на виїзді, на презентаціях, на переговорах? Або може бути, вони оформляють договори і пропонують їх підписати клієнтам? А можливо, Ви працюєте в держсекторі, де без паперів не обходиться жодне клієнтське звернення? Замовте кулькові ручки оптом для своїх співробітників. Та нехай вони виглядають бездоганно, а заодно і рекламують Вашу компанію як організацію з бездоганним іміджем!

П’ять причин для того, щоб купити ручки під нанесення на BIZ-STORE.com.ua
Ознайомтесь, будь ласка, з перевагами нашого інтернет-магазину:

Наш інтернет-магазин пропонує величезний асортимент даних канцелярських виробів. У нас ви можете замовити ручки під гравіювання однотонного забарвлення, з кольоровим наконечником або кліпом, з ковпачком і з поворотними механізмами. Є у нас і металеві моделі, і приналежності, зроблені з пластику.
У нас Ви можете придбати ручки в будь-якій кількості – і для масштабних промо-акцій, і для невеликого підприємства з власною символікою.
Друк на ручках ми здійснюємо на спеціалізованому обладнанні, тому зображення виходить чітким, а не розпливчастим. Це також позитивно позначиться на іміджі вашої компанії.
Особливу увагу наші менеджери приділяють якості виробів. Погодьтеся, якщо перед кожним використанням пасту доводиться розписувати або расчеркивать, у клієнта складеться негативне враження не про виробника ручки, а про Вашу компанію. Він подумає, що Ви заощадили на сувенірі. А якщо ручки з логотипом будуть чудово писати, про Вас не раз скажуть у вигідному для Вас світлі.
Наш інтернет-магазин співпрацює з клієнтами навіть з віддалених куточків України. Для замовників діють вигідні умови доставки, а тих, хто живе в Києві, ми радо зустрінемо в офісі, щоб передати готові брендовані вироби особисто Вам у руки.
Пропонуємо Вам замовити брендування ручок вже сьогодні, щоб завжди мати в арсеналі високоефективний, якісний і оригінальний бізнес-сувенір!

Добавить комментарий