Генератор дизель

Чайники, праски, пральні машинки і мікрохвильові печі — всі ці прилади роблять життя сучасної людини більш комфортною. Але їх робота повністю залежить від електрики. Стабільне постачання електроенергією буде гарантовано, якщо ви вирішите купити генератор.

Але перш ніж купити новий генератор, слід визначитися з тим, в яких умовах ви будете його експлуатувати. Всі електроприлади діляться на індуктивні і омічні, що відбивається на потужності їх споживання. Тому важливо заздалегідь прорахувати необхідну потужність генератора електроенергії. Адже індуктивні прилади споживають більше потужності, і вам може знадобитися генератор 200 кВт або навіть 1000 кВт. Ми пропонуємо генератор дизель купить.

Маленький генератор від 4 кВт або генератор 1500 кВт — прилад будь-якої потужності ви знайдете в електронному каталозі інтернет-магазину Rozetka. Ми ведемо продаж генераторів малої потужності і надійних виробничих генераторів постійного струму.

Однак потужність — не єдина характеристика генератора, яка визначає, який краще купити генератор електрики. Виділяють два типи електричних генераторів:

Синхронний ґенератор.
Асинхронний генератор.
Асинхронні моделі генераторів постійного струму дешевше. Купити такий домашній мобільний генератор доступно для широкого кола покупців. Генератори електричного струму цього типу добре переносять короткі замикання, тому підійдуть і для будинку, і для дачі. Але лише в тому випадку, якщо мобільний домашній генератор буде отримувати помірне навантаження.

Якщо вам потрібен потужний електро генератор на 1000 кВт, то вибирайте серед генераторів постійного струму синхронного типу. Відгуки про таке електро генераторі говорять про його надійності і високому ККД.

Добавить комментарий