GIA Group

GIA Group виконує зовнішні підлоги як для невеликих приватних під’їзних доріг, вілл, басейнів, так і для доріг, під’їзних або пішохідних, муніципальних або провінційних.

Уважність у виборі деталей і якості, використовуваного в роботі, очевидно, визначає якість кінцевого продукту. Детальніше на http://postach.com.ua/.

Консорціум особливо уважний до нековзних характеристик статі, повертаючись до німецького методу DIN51130, який каталогізує класи ковзання і їх застосування в різних напрямках використання, наприклад:

  • R9 вхідні зони і сходи доступні від » зовнішнього;
  • R10 загальні ванні кімнати та душові кабіни;
  • R13 підлогові покриття, схильні до великого виливу жирів, таких як майстерні або Автомийки, паркувальні місця.

Матеріали для мощення, відрізняються від тих, що для внутрішнього використання, для естетики, міцність і характеристики безпеки (дренаж води, ковзанню, міцність, пружність); консорціум використовує тільки кращі продукти з серії.

Деякі приклади:

  • керамограніт: естетично дуже вишуканий, вільної від подряпин і потертостей.
  • Теракота і натуральний камінь: він повинен бути поміщений в заміському контексті, такому як сади, тераси, балкони.

-Бетон: після армування електрозварювальної сталевою арматурою його слід укладати в самих різних контекстах. Це підходить для проїзних шляхів і mimetizzatile, після належного лікування може приймати вид цегли або каменю, навіть дерева.

  • Дерево: при належному зверненні його можна укладати на тераси або сади або на підлоги біля басейну
  • Інші матеріали: сучасні технології дозволяють використовувати синтетичні матеріали, такі як пластик, скло, композити, навіть тканина.
  • Самоблокуються шишки: серед останніх новинок у нас є самоблокуються шишки. Залізобетонні або запечені вироби, вони підходять як для пішохідного руху, так і для важких транспортних засобів. Вони тривають у часі, воно прикріплюється практично без клею, вони естетично красиві і прості в обслуговуванні. Вони можуть бути розібрані і зібрані, як конструкції Lego.

Добавить комментарий