Хлопці, все, що гра впливає на сексуальний потяг

У цьому відео зображення випущений компанією Activision, показана сцена з відео-грі «Люди Ікс походження: Росомаха». (Фото АП/Activision с)

Для хлопців, які гру, дослідників є добрі новини і погані новини. Гарна новина полягає в тому, що хлопці, які грають у відеоігри «хронічно», який, принаймні, для одного нового дослідження визначається як більш ніж годину в день, мають менше шансів кінчити передчасно, ніж їх не-хронічний ігрові аналоги.

Погані новини, дослідники повідомляють в журналі сексуальної медицини, є те, що вони також менш ймовірно, будуть зацікавлені в сексі. Вчені не можуть повністю пояснити, що відбувається—це якось пов’язано з підвищеним рівнем стресу від гри—але вони підозрюють, що обидві знахідки відносяться, в цілому звіти заступників.

«Я думаю, що відеоігри можуть бути схожими на фізичні вправи в цих відносинах: епізодичне вживання може мати позитивний ефект, але коли якийсь поріг між епізодичне вживання» і «хронічне зловживання’ перетинається, побічних ефектів може статися», — говорить провідний автор статті.

У ході дослідження вчені опитали майже 400 чоловіків у віці від 18 до 50 років в Італії про їх ігрові звички і спосіб життя в цілому. Вони виявили, що сексуальний потяг знижується, передчасне сім’явипорскування стає менш імовірним, медичний день.

Одна з теорій полягає в тому, що геймери як правило, відчувають перезбудження гормону задоволення допаміну, який допомагає стимулювати оргазм, тому вони створюють свого роду терпимість до нього, що робить їх менш зацікавлені в отриманні оргазму, а також менш імовірно, щоб зробити це передчасно.

Добавить комментарий