Хостинг

Доменне ім’я не просто набір символів в рядку браузера. Правильний підбір доменного імені допоможе залучити до вашого сайту відвідувачів, допоможе стати впізнаваним, а значить і конкурентоспроможним. Детальніше на https://uh.ua/domains.php.

Як зареєструвати домен
Для реєстрації домену або перевірки доменного імені на зайнятість, введіть в рядку один з бажаних варіантів. Виберіть доменні зони в яких ви хочете розташувати свій сайт і натисніть «підібрати». Система звірить дані і повідомить можна зареєструвати домен.

Коли підібрати домен у вас вийшло, необхідно оформити замовлення і оплатити його через зручну для вас систему оплати. Безкоштовний домен
Купуйте хостинг в нашій компанії і отримуйте домен у подарунок. При оплаті хостингу на 1 рік і більше ви зможете безкоштовно зареєструвати домен в зоні in.ua. При покупці будь-якого іншого домен Ви отримаєте знижку на реєстрацію домену в розмірі вартість безкоштовного домену (115 грн.).

Idn або кириличні домени
Введіть назви бажаних вами доменів російською мовою і вкажіть доменну зону (наприклад: .com.ua, .com, .ua). Система звіриться вже існуючими доменними іменами і дасть вам відповідь.

Можливо зареєструвати кириличні домени в зонах позначених абв. До найбільш популярним зон з можливістю реєстрації домену на російському мовою належать доменні зони: .com, com.ua, .net, .org., .kiev.ua, .su.

Купити домен відразу в декількох зонах
Для того, щоб уберегтися від недобросовісної конкуренції найкраще купити домен відразу в декількох доменних зонах (українських: домен com.ua, org.ua, net.ua, міжнародних: домен com, net, org, info, і регіональних: kiev.ua, kharkov.ua тощо) Така міра обережності так само допоможе вам:

Отримати більше відвідувачів, не втрачаючи при цьому type-in трафік (користувач запам’ятав ім’я, але не пам’ятає розширення сайту);
Зробити Ваш домен унікальним, створити до нього більшу довіру, оптимізувати структуру Вашого сайту.

Примітки
Зареєструвати домен ua можливо тільки при наявності торгової марки на дане ім’я.
Після реєстрації домену в міжнародних зонах потрібно верифікувати свої дані. Для цього Ви отримаєте лист на свій контактний емейл.
Реєстрація доменного імені в зонах .ru і .su відбувається при наявності таких додаткових даних для підтвердження особи власника домену:
для фіз. осіб: ПІБ, місце проживання та відомості про документ, що засвідчує особу, підтверджені копією такого документа (копія паспорта);
для юр.осіб: свідоцтво про реєстрацію юридичної особи.
У нових доменних зонах, перед їх відкриттям, власники цих зон складають списки преміум-доменів, доступних для реєстрації тільки за спеціальною ціною. Найчастіше, це:
1-2-3-х символьні (цифри та/або букви) домени;
окремі слова (fitness, business, fund, server);
загальновідомі бренди і т. д.
Ціни на такі преміум-домени встановлюються окремо і можуть значно відрізнятися в більшу сторону, від цін на звичайні домени в цих зонах. У випадку, якщо при реєстрації домену власник доменної зони вимагає доплату за цей домен як за преміум-домен, реєстратор повідомляє про це особі, яка реєструє домен, і той, або доплачує цю різницю, або може зареєструвати будь-який інший звичайний домен в цій зоні за звичайною ціною.

Добавить комментарий