Hoverboard

Де краще придбати гироскутер.
В Україні можна придбати гіроскутер:

У спеціалізованих магазинах. Як правило, в них менеджери дуже добре розбираються в своєму асортименті і грамотно проконсультують, там же можна вибрати, помацати і покататися на гироборде. Такі магазини часто можуть зробити знижку і детально пояснити що до чого. Особливо останнє важливо, коли люди не можуть у виборі і стикаються з міні сігвея вперше. Детальний список здесь.
У великих інтернет-магазинах, які продають всю електроніку та інші товари. На жаль, там товар Ви зможете побачити тільки на картинці. А спробувати покататися Ви зможете, тільки купивши його. Також там, на жаль, практично нереально звернутися по гарантії. Зі слів покупців, дуже часто людям відмовляють у безкоштовному ремонті, знайшовши мінімальну подряпину на корпусі. Тоді покупець залишається один на один зі своєю покупкою і змушений ремонтувати за гроші.
У мережевих магазинах — гіпермаркетах електротоварів. У цих магазинах можна спробувати товар, але часто вибір в них дуже малий. Консультації ж фахівців зазвичай не дуже грамотні — адже вони ніколи не бачили гіроборд всередині.
На дошках оголошень. Тут краще взагалі не купувати – ризик натрапити на підробку дуже великий, а потім продавця не можливо буде знайти.
До слова, в нашому спеціалізованому магазині ви зможете підібрати необхідну модель за технічними характеристиками, дизайном і кольором. На багато міні сігвеї у нас часто проходять акції зниження цін, а грамотний персонал допоможе Вам у виборі.

Добавить комментарий