Рулонный газон

Рулонний газон для вашого дачної ділянки.

рулонный газон – це досить нове для більшості пострадянських громадян (які звикли до того, що все, що можна засадити овочами, потрібно засадити овочами, а що не можна засадити овочами, засаджуються хоча б картоплею) явище в такому світі, як ландшафтний дизайн та благоустрій ділянки, яке, тим не менш, швидко і повсюдно поширюється.

Рулонний газон
Тротуарні доріжки
Оформлення дачних доріжок

Плитка тротуарна старе місто
Ландшафтний дизайн ділянки 6 соток
Озеленення садиби

Що являє такий рулонний газон?
Рулонний – це матеріал для благоустрою ділянки, що складається з декількох шарів, зокрема, дерну і трави, яку заздалегідь зростили до необхідної густоти та свіжості покриву, підготовлений для транспортування і укладання на території. Найголовніша перевага цього матеріалу укладено в тому, що рулонний газон (купити який не становить проблем, не те, що кілька десятків років тому) не тільки надає ділянці доглянутий і охайний вигляд, але і дуже швидко укладається по всій території.

У кожного типу газону свої характеристики й особливості і свій термін адаптації до ґрунті. Раніше рулонний газон купити в Мінську уявлялося справжньою головним болем, особливо коли справа стосувалася певного типу трави зі специфічними характеристиками. Тепер же ситуація кардинально змінилася: виробники намагаються наростити «живий килимок» з різними кольорами і особливостями, експериментуючи з живильними засобами і складом шару дернини. Які ж рулонні газони в Мінську користується найбільшим попитом?.. Відповідь на це питання навряд чи можна дати однозначну, все залежить від конкретних цілей і бажань власників ділянок, проте ознайомитися, які бувають види і характеристики рулонних газонів можна і навіть потрібно.

Добавить комментарий