Инфракрасные обогреватели для дома цена

З приходом зими питання обігріву стає актуальним для кожної української сім’ї. Централізоване опалення включається лише в середині-кінці жовтня, а холоду приходять набагато раніше. При цьому навіть опалення не гарантує максимальний комфорт і оптимальний температурний режим. Щоб забезпечити всій родині зручність і затишок на весь період холодів, рекомендуємо придбати енергозберігаючі інфрачервоні обігрівачі для дому. Він підійде для будинку, офісу, магазину, складських приміщень. Інфрачервоні обігрівачі не дадуть вам замерзнути, вони набагато зручніше традиційних радіаторів і конвекторів і мають масу переваг. У нас инфракрасные обогреватели для дома цена.

Робота інфрачервоних обігрівачів схожа на роботу сонячних променів: вони нагрівають не повітря, а стіни і меблі, які, в свою чергу, відображають тепло в навколишній простір. Це дозволяє максимально швидко обігріти приміщення, що знижує витрати на електроенергію. Один з головних плюсів – економічність: вони витрачають на 30-40% менше електрики, ніж інші аналогічні прилади. А з цінами на комунальні послуги економія буде відчутною.

Незважаючи на те, що електричні інфрачервоні обігрівачі з терморегулятором дуже швидко нагрівають приміщення, вони абсолютно нешкідливі і екологічно безпечні. Їх принцип роботи не дозволяє пересушувати повітря. Промені таких приладів не містять ультрафіолет. До того ж, вони володіють масою корисних властивостей: знищують бактерії і віруси, перешкоджають появі вогкості і грибка. Ще жоден покупець не пошкодував про придбання, а, тим більше, не поскаржився на здоров’я. Навпаки, такі прилади значно покращують самопочуття і нерідко сприяють нормалізації роботи серцево-судинної системи.

Добавить комментарий