Интернет магазин для грумеров

Грумеру, професійному заводчику, ветеринара, і просто любителю кішок і собак необхідні спеціальні засоби, які зможуть забезпечити належний догляд за домашнім вихованцем. У нас найкращій Интернет магазин для грумеров. У будь-який час, а особливо в період виставок, тварина повинна виглядати найкращим чином, для чого слід спеціально подбати про інструменти для грумінгу.
Уявити собі доглянуту собаку або кішку без послуг професійного грумінгу досить складно, адже на відміну від диких тварин більшість домашніх порід просто не в змозі подбати про себе самостійно.
Сьогодні грумінг — це і гігієна, і данина моді, і бажання краще дати своєму вихованцеві. Не можна сказати, що це культ, але саме грумінг дозволяє зробити спільне існування господаря і домашньої тварини максимально приємним для кожного з них.
Грумінг включає в себе цілий спектр різноманітних процедур, таких як миття, чищення очей, вух, вичісування і выстригание вовни, тому навіть мінімальний набір інструментів може включати широкий список різних предметів:
щітки з м’якою і жорсткою щетиною;
пуходерки великі і маленькі;
гребінець з довгими, короткими, частими рідкими і комбінованими зубцями;
когтерезы;
колтунорезы (рейки, від англійського «rake»);.
машинки для стрижки, тримери;
ножиці для стрижки;
Це далеко не повний перелік, особливо якщо говорити про професійний грумінгу. Крім цього можна згадати фурминаторы, гумові рукавички, гребінці-граблі, гребінці з обертовими зубами і пр.

Добавить комментарий