Iphone se 32gb

Кращий компактний смартфон 2016 року Apple iphone se 32gb отримав класичний корпус, всю міць сучасної начинки і привабливі мультимедіа можливості. Хочете відчути магію iPhone? Тоді вам потрібна ця модель.

Як виглядає
Популярний iPhone SE успадкував зовнішність 5s і начинку 6s. Тут все так само металевий корпус і міцне скло екрану, округлі краю і гармонійні смужки антен на кришці. Компонування елементів управління і роз’ємів на звичних місцях. Відмінна риса у смартфона все ж є: «яблучко» ззаду стало трошки відокремленим від корпусу і більше не виглядає з ним цілісно. А щоб збільшити асортимент, розробники додали оригінальний рожевий колір. І ще один важливий момент: за рахунок 0.5 мм більш товстого корпусу пристрою, задня камера не випирає, що явно грає на користь елегантності.

Апаратні особливості iPhone SE 32 Gb
В якості екрану в даній моделі виступає добре знайомий Ретина-дисплей 4 дюйма, дозвіл 1136 на 640 пікселів. Як і годиться будь-якому смартфону Apple, екран має високу яскравість настільки, що з ним зручно працювати навіть під яскравим сонцем. Спеціальний нічний режим Night Shift переводить кольоровість на теплі відтінки, з таким «освітленням» приємно читати електронні книги. Рівень яскравості, до речі, виставляється в автоматичному режимі. До кутів огляду претензій немає.

Інші характеристики:
Управління системою здійснює фірмова iOS 9 з великим числом встановлених віджетів. Зовнішність інтерфейсу звичайна, є кілька робочих столів, доступ до панелі швидкого запуску плеєра, ліхтарика та інших стандартних програмних доповнень.

Залізо Айфона — процесор А9, співпроцесор М9 і 2 Гб оперативної пам’яті. Ємність накопичувача 32 Гб. Більшість завдань Айфон виконує з упевненістю і з хорошою швидкістю.

Динамік Айфона ще поки не стерео, але отримувати задоволення від прослуховування музики через нього цілком можна, особливо в навушниках. Монозвук досить чистий, гучний.

Айфон СЕ підтримує всі найбільш широко використовувані мережі бездротового доступу, відмінно працює в LTE, Wi-Fi, Bluetooth, GPS навігаторами і ГЛОНАСС також проблем не виникає. Пристрій підтримує роботу з однією картою формату nano-SIM.

Акумуляторна батарея — 1624 маг. Айфон здатний пропрацювати автономно близько дня в активному режимі.

Сканер відбитку пальця укладений кнопку «Додому» і дозволяє додавати до п’яти сканів пальців, розблокувати смартфон, увійдіть у додатку App Store і iTunes, а також купувати товари в системі Apple Pay. Швидкість відкликання дуже пристойна.

Добавить комментарий