IT LAMA

Одним з головних етапів вважається підбір цільової аудиторії. Щоб отримати максимум конверсії, клієнт повинен пропонувати продукт, який існує в світі його ЦА, тобто враховувати інтереси і уподобання, дохід, вік, місце проживання і регіон. Веб студія IT LAMA (Київ) проводить аудит не тільки цільової аудиторії, важливо вивчити нішу повністю, проаналізувати конкурентів, подивитися на сайти з схожими послугами. Виходячи на ринок важливо запропонувати щось унікальне, то чого немає у конкурентів-це в 99,9% приверне більше цільової аудиторії. Детальніше на
itlama.com/seo-raskrutka-sajta .

Обов’язковим етапом роботи є веб-маркетинг. У цю сферу входить безліч понять. Наприклад, збільшення трафіку, підвищення конверсії, аналіз відвідуваності ресурсу. Щоб знати, в якому напрямку розвиватися, потрібно постійно аналізувати інформацію, адже який сенс в сайті, на який зайшли 5 осіб протягом місяця? Веб-студія в Києві IT LAMA приділяє особливу увагу кожному пункту, адже нам важливий результат.

Після того, як проект буде запущений, триває технічна підтримка. Незважаючи на те, що Google запропонує сотню варіантів веб-студій, не кожна з них бере відповідальність за свій результат і пропонує подальший супровід. Куди простіше отримати свої гроші і залишити клієнта розбиратися з сайтом самостійно. Ми працюємо за іншою схемою і не відмовляємося від підтримки клієнтів протягом 3 місяців!

Просування в соціальних мережах
Наша веб студія пропонує створення сайтів з нуля, а також просування в цій соціальній мережі. Ні для кого не секрет, що Instagram, Facebook, ВКонтакте стали популярними рекламними майданчиками, де бренди пропонують абсолютно будь-які послуги. Просунути свою компанію без фахівців складно, так як це популярний напрям і кожен намагається набрати максимальну кількість передплатників.

Етапи просування:

Налаштування метрики;
Визначення цільової аудиторії;
Робота з інструментами відстеження (Яндекс Метрика і Google Analytics);
Моніторинг 24/7;
Тестування продукту.
За допомогою кожного з етапів розв’язується ряд поставлених завдань, наприклад, щоб не вкладати гроші в безглузду рекламу, проводиться визначення цільової аудиторії. Це допомагає зрозуміти, хто буде вашими клієнтами, налаштування таргетингу вирішують, кому показувати ваше оголошення, а кому ні.

Деякі сайти пропонують займатися просуванням самостійно, але домогтися високих результатів в цьому випадку не вийде. Тільки професіонал знає, як правильно працювати з тими ж Яндекс.Метрикою і Google Analytics. Для непідготовленої людини ці інструменти будуть незрозумілі і складні.

Якщо вам потрібен результат, а не пусте вкладення грошей, тоді веб-студія в Києві IT LAMA чекає ваших заявок.

Наші переваги:
Клієнт – наш друг
Незважаючи на роботу з технологіями, весь процес створення сайтів веб-студія проводить у творчому ключі. Ми не пропонуємо стандартні макети, або давно застарілий дизайн, головна мета ‒ виконати бажання клієнта, знайти працюючу концепцію, зробити її ефективною і втілити в реальність.

Індивідуальний підхід
Сайт ‒ це обличчя бренду, те, що першим побачить потенційний клієнт, і якщо він не викличе у нього довіру, сподіватися на високу конверсію не потрібно. В оформленні ми намагаємося втілити і передати характер тієї сфери, в якій працює наш клієнт, але при цьому вся інформація подається в світі цільової аудиторії, яка зацікавлена в купівлі товару або послуги.

Впроваджуємо СМЅ
Веб студія IT LAMA (Київ) використовує спеціальне програмне забезпечення, воно відкриває нові перспективи при модернізації сайту, а також розширює його модифікації. Наприклад, при використанні такої технології зі стандартного сайту можна створити складний за структурою інтернет-магазин.

SEO-просування за новими технологіями
Веб-студія створення сайтів (Київ, Москва) нагадує, без грамотного просування домогтися високих результатів складно. Кожен день в будь-якій сфері діяльності зростає конкуренція. Ми створили програму для автоматизації процесів просування. Сайт самостійно підлаштовуватися під пошукові системи, що позитивно вплине на конверсію. Власник проекту буде отримувати повну інформацію про статистичні дані, ця інформація допоможе аналізувати подальшу роботу онлайн-магазину.

Ми не використовуємо шаблонне просування
Тенденції маркетингу змінюються з неймовірною швидкістю, щоб створювати конкурентний продукт, web-студія по створенню сайтів IT LAMA використовує сучасні методики, вивчає тренди і бере на озброєння досвід закордонних колег.

Наша веб студія працює на території України і в Москві. Клієнти, які співпрацюють з нами, отримують грамотну команда фахівців з 12 осіб: програмісти, маркетологи, верстальники, веб-майстри та інші. Всі ці люди працюють на результат і мають за плечима великий досвід створення і просування сайтів.

Якщо ви мрієте про успішний бізнес і хочете створити функціональний онлайн-магазин, просунути свій бренд в соціальних мережах, збільшити трафік і конверсію-звертайтеся до професіоналів.

Добавить комментарий