Измеритель толщины лакокрасочного покрытия

Товщиномір – це, з одного боку, вкрай корисна річ необхідна при купівлі вживаного або навіть нового автомобіля, а з іншого боку потрібний «товщиномір» не так часто, щоб замислюватися про його купівлю.

У ті рідкісні моменти, коли ви купуєте автомобіль, товщиномір можна взяти напрокат, заплативши орендну плату 50-100 грн на добу. У нас ви зможите купить измеритель толщины лакокрасочного покрытия. Оренда «товщиноміра» доцільна, якщо вам вдасться вибрати автомобіль за 1-2 дні. На практиці ж виходить, що вибирати машину можна кілька тижнів і в такому разі орендна плата може навіть перевершити вартість бюджетного вимірювача. Виходячи з цього, можна сміливо сказати, що якщо ви плануєте за своє життя придбати більше двох автомобілів, то покупка бюджетного «товщиноміра», буде повністю виправданою.

Здатний бюджетний вимірювач ЛКП забезпечити вас достовірною інформацією про стан авто?

Можна довіряти, але краще перевіряти!
З величезного асортименту вимірювачів товщини лакофарбового покриття ми вибрали кілька моделей різної цінової категорії, щоб порівняти їх між собою.

У тесті взяли участь 4 «товщиноміра» — два, з яких повністю бюджетні, один з нижньої межі середнього цінового діапазону, і четвертий найдорожчий, яким ми будемо проводити контрольні заміри.

Добавить комментарий