Как выбрать клавиатуру для ноутбука

Такої важливої речі, як клавіатура, зазвичай значення не надають. І дарма: підібрати під себе модель, яка допоможе з великим комфортом провести робочий день чи вихідний – теж мистецтво. Звичайно, можна просто купити що-небудь доступне за сотню-другу рублів і звикнути, вважаючи це все неминучим злом, а можна придбати щось комфортне й радіти життю. Офіс або будинок, фріланс або геймерство – на всі випадки життя є свої клавіатури. Ми розповімо як как выбрать клавиатуру для ноутбука.

Якщо відверто, то за нею ми б’ємо куди більше, ніж чогось ще. Навіть холодильник, який не хоче відкриватися світу, не заробляє стільки стусанів, скільки це нещасне пристрій введення. У тих випадках, коли ненароком запала кнопка, кнопку догодила кісточка від яблука або клавіатура раптово втратила сигнал від приймача (буває і таке), починається люта помста ні в чому не винній пристрою.

Загалом, почнемо наш великий гайд з вибору моделі клавіатури за типом.

Вибір клавіатури за типом

Як тільки ви приходите в магазин (онлайн або офлайн), вашій увазі представлений величезний вибір клавіатур. Чорні, білі, широкі, вузькі, плоскі, опуклі, страшні, витончені… Тут дивно розгубитися, особливо тому, хто досі користувався тільки самими примітивними 107-клавішними механічними пристроями.
Нарешті, можна згадати і про різні розкладки: американську і британську. В британському варіанті розкладки клавіша Enter займає два ряди клавіатури, а в основному ряду на одну клавішу більше (дванадцять, а не одинадцять). Також за рахунок скорочення клавіші лівого «шифт» додана додаткова клавіша, зазвичай нікому не потрібна навіть задарма.

Виробники можуть перекручуватися і по-своєму: у Lenovo в ноутбуках, наприклад, частенько сама ліва нижня клавіша не Ctrl, а Fn, що іноді викликає тонну прокльонів, коли замість звичних клавіш Ctrl+<треба> виходять самі ідіотські Fn+<незрозуміло що.

Добавить комментарий