Кардшаринг отзывы пользователей

Це слово складається з 2-х англійських, які позначають «карта» і «загальний доступ». Тобто доступ багатьох користувачів до однієї оригінальної карті. У народі цей процес називається «нишпорити». Таким чином, можна дивитися практично будь-який пакет, на який існують оригінальні карти. Це і НТВ+, віасат, і прем’єра, і цифра+, і «неподобства», і багато інших. Не піддаються «расшарке» тільки ті канали, які відкриваються ТІЛЬКИ через чіпи (типу Кателко тощо). Ми пропонуемо кардшаринг отзывы пользователей.

Мета кардшаринга
Дивитися максимум кодованих пакетів за символічну плату.

Технічні вимоги
1) Інтернет по трафіку, так як Інтернет задіяний на весь час перегляду. Як правило, це ADSL або GPRS.

2) Наявність у ресивера функції кардшаринга. У DVB-карт це є само собою.

3) Голова на плечах. Бо це треба налаштовувати. Де-то процес простіше, десь складніше.

Суть процесу з технічної точки зору
До злому це ніякого відношення не має. Жодні ключі нізвідки не дістаються, і нікуди не надсилаються. Ключі знаходяться в оригінальній карті. Кожні 10 секунд ресивер бере з потоку і відправляє на картку кодоване слово (cw), картка за певним алгоритмом його розкодує (отримуємо dw) і відправляє назад. Ця зв’язка (cw-dw) підставляється в потік і відкриває картинку. На 10 секунд. Карти оригінальні, просто вони не розуміють, кому раскодируют cw, і хто їх питає. Саме тому за останні років 7 ефективних методів боротьби ніхто з провайдерів не винайшов.

З’явилося це давно, ще з часів появи D-box ів. Чим доступніше і поширеніший доступ в інтернет, тим більш дешевим і доступним стає сам процес. Трафіку виходить приблизно 150 kb годину, що не проблема навіть у разі підключення по gprs. Ну а власникам adsl віддати в місяць 20-30 mb при купівлі 300-600 взагалі не проблема.

Добавить комментарий