Кейтеринг

Підготовка та проведення гала-вечері, шведського столу або барбекю — наша спеціалізація! Корпоративний захід, весілля або ювілей ми перетворимо в незабутнє свято! Ми підберемо місце для проведення Вашого заходу, розробимо сценарій, запропонуємо оригінальні і вишукані страви, візьмемо на себе оформлення приміщення і забезпечимо розважальну частину заходу.
Виїзне ресторанне обслуговування
У нас найкращій кейтеринг киев.
Джем кейтеринг — це згуртована команда професіоналів. Високий рівень обслуговування гостей, святкова атмосфера та креативний підхід до кожного заходу — основні принципи нашої роботи!

У нас є маса цікавих ідей для проведення Вашого свята: в банкетних залах, заміських садибах майданчиках і на відкритому повітрі на берегах Дніпра або в зонах відпочинку — ми завжди знайдемо місце, найбільш відповідає Вашим очікуванням. Якщо ж Ви самостійно вибрали місце для проведення урочистостей, ми із задоволенням приїдемо до Вас!
У Вас 1000 гостей? Для нас немає нічого неможливого! Технічні можливості компанії дозволяють максимально відповідати Вашим вимогам — Джем Кейтеринг володіє всім необхідним обладнанням для проведення заходів численостью до 1000 персон.
Ми приємно здивуємо Вас різноманітністю асортименту і изыскательностью страв: від традиційної європейської кухні до японських суші та ролів. Наше меню налічує велику кількість позицій, що дозволяє нам складати індивідуальне або тематичне меню для кожного клієнта і дивувати найвимогливіших гурманів.

Цінова політика Джем Кейтеринг вибудувана таким чином, що незалежно від бюджету, формату і кількості персон ми готові взятися за проведення будь-якого заходу: від невеликого дитячого свята до ексклюзивного прийому.

Добавить комментарий