Коляска инвалидная на прокат

Переваги прокату:

Економічно. Ви витрачаєте менше грошей на прокат, ніж на покупку. Купівля одного предмета дорівнює вартості прокату декількох.
У нас коляска инвалидная на прокат.
Розумно. Можна протестувати потрібний предмет перед купівлею і зрозуміти, чи підходить він Вам чи ні.

Доступно. Прокат дає Вам можливість взяти у тимчасове користування той предмет, який Ви поки не можете собі дозволити купити.

Зручно. Вам не доведеться ламати голову в пошуках місця для відпрацьованих предметів, Ви їх відразу здаєте назад.

Комфортно. Прокат предметів медичної реабілітації та догляду дає можливість полегшити Ваше життя і зробити її комфортнішою в складній життєвій ситуації.

Безпечно. Всі предмети прокату знаходяться в дуже хорошому стані та після кожного клієнта проходять повну санітарну обробку.

Швидко. Ви уникнете виснажливих пошуків необхідних предметів, а кур’єр при бажанні доставить їх Вам на будинок. Оформлення договірних відносин.

При видачі предметів прокату з Клієнтом укладається договір прокату, який підписується Бюро прокату, з одного боку, і Клієнтом, з іншого боку. При поверненні предметів прокату на всіх примірниках договору робиться відмітка, що свідчить про повернення предметів прокату.

При бажанні Клієнта продовжити договір прокату, він повинен не менш ніж за 3 дня до закінчення строку договору повідомити про свій намір за телефонами, вказаними в контактах. Бюро прокату має право відмовити в продовженні договору.

Сторони зобов’язані зберігати всі документи за договором до його завершення і проведення остаточних взаєморозрахунків.

Вартість послуг прокату і порядок оплати.

Вартість послуг прокату відображена в каталозі предметів прокату в прейскуранті Бюро прокату і залежить від періоду використання одного предмета:

-тариф за 15 днів;

-тариф за 30 днів.

Орендна плата вноситься Клієнтом за весь період прокату. За прокат предметів, виданих на термін понад 30 днів, за бажанням Клієнта плата може вноситися частинами: за перші 30 днів — при оформленні замовлення за наступний період не пізніше ніж за 2 дні до настання чергового терміну платежу. Мінімальний термін прокату — 15 днів.

Добавить комментарий