Комфортная жизнь в новостройках «Альянс Новобуд»

Ми завжди жили в квартирі і завжди хотіли завести собаку. Але коли бачили, як жителі великого міста вигулюють собак на переповнених собачниках або з асфальтовим доріжках, розуміли, що не хочемо такої долі для нашого улюбленця і відкладали це питання на майбутнє. Комфортная жизнь в новостройках «Альянс Новобуд».

Друзі говорили, що для комфортного проживання з собакою, потрібно купувати приватний будинок. Така перспектива нас не радувала, адже ми ніколи не хотіли приватний будинок, усвідомлюючи масштаби прибирань і ремонтів.

В минулому році ми вирішили поміняти квартиру на більш простору і в новобудові. Проблемні сусіди, брудні ліфти і постійні проблеми з комунікаціями довели нас до точки кипіння, і ми почали шукати нове житло.

З відгуків на форумі, одним з найбільш надійних забудовників виявився «Альянс Новобуд», що будує житлові комплекси комфорт — і бізнес-класу в Броварах. Нас абсолютно не збентежив переїзд в інше місто, адже за фактом до найближчого метро всього 15 хвилин їзди. Проживаючи в спальному районі столиці, ми витрачали більше часу, щоб дістатися до якоїсь із гілок метро.

Завдяки відгукам з форуму новобудов, ми дізналися, що «Альянс Новобуд» будує приголомшливих житловий комплекс «Крона Парк» у Броварах. Особливістю цього ЖК бізнес-класу є стильний екстер’єр, висока якість будівництва, тісне сусідство з природним парком і каскадность будинків, завдяки якій у деяких квартирах на верхніх поверхах будуть власні тераси. Кажуть, що цей проект житлової нерухомості став найбільш очікуваним за останній час і вже заочно став якоюсь родзинкою міста Бровари.

На форумі новобудов обговорюють, що компанія «Альянс Новобуд» самостійно взялася за благоустрій природного парку в Броварах, і вже зараз прокладає доріжки і обладнає зони комфортного відпочинку для місцевих жителів. За відгуками, тут будуть зони для барбекю, дитячий та спортивні майданчики.

Добавить комментарий