Компания «Яндекс.Украина» выступила с заявлением в отношении блокировки ее сервисов в Украине

Сьогодні в мережі вже щосили вирують пристрасті у зв’язку з новими санкціями проти Росії, які крім іншого передбачають заборону соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також сервісів «Яндекс».

Компанія «Яндекс.Україна» випустила заяву, де прокоментувала блокування своїх сервісів в Україні. Текст заяви наводимо нижче:

«Яндекс розвиває свої сервіси для України з 2005 року. Більше 12 років ми робимо український пошук, карти українських міст, навігацію, освітні проекти та ще кілька десятків різних проектів. Весь цей час наша українська команда працює в строгій відповідності із законодавством України, вкладає всі свої зусилля на створення якісних продуктів.

На жаль, рішення про санкції стосується не тільки нас. Це санкції проти 11 мільйонів українських користувачів, які щомісяця вибирають наші сервіси, і проти тисяч українських організацій, які використовують наші технології і сервіси для розвитку своїх бізнесів. Бізнес групи компаній Яндекса, звичайно, дуже великий, і санкції не вплинуть на нього негативного впливу. Але ми вважаємо Україну важливою частиною нашої роботи і шкодуємо, що санкції зводять нанівець всі багаторічні зусилля нашої команди. Головний потерпілий від санкцій — це український користувач. Дуже шкода.».

Добавить комментарий