Користувачі twitch є зараз інвестування в акції з реальними грошима

Twitch-це дім живого потокового відео і бачить мільйони людей стікаються, щоб дивитися свої улюблені розтяжки на регулярній основі. Але є й інший тип, які дуже популярні на послуги: інтерактивні ігри, з подібними Покемонами і темні душі відтворюється за допомогою глядачів.

Останній інтерактивний досвід не містить, хоча грати в гру. Замість цього, сіпатися користувачам грати на фондовому ринку 50 000 $реальних грошей.

Експеримент називається фондовою потік, а це ідея інженера-програміста на ім’я Майк. Майк взяв час, щоб код користувальницького інтерфейсу і стабільну платформу на вершині реальної біржової торгівлі сервіс під назвою Робингуд.

Коли сіпатися потік активного (під час нью-йоркської торгової сесії), глядачі можуть голосувати в коментарях за які акції вони хочуть купити чи продати. Круглий голосування триває 5 хвилин, перш ніж система Майка обчислює торгівлі на основі більшості голосів. Голосів виграти або втратити очки в залежності від того голосування привели до позитивного результату. Майк має намір продовжити роботу фондової потік до тих пір, поки величина інвестицій падає нижче 25 000$.

Більше Від Журналу Pcmag
Компанія ASUS, HP, Lenovo, щоб зробити Snapdragon з Windows ПК зовнішні-кт
Гніздо CAM IQ не знає, хто твої друзі зовнішнім-кт
Все йде до Netflix до зовнішнього-кт червня
Компанія Nikon модель Coolpix поради-це w300 жорсткої компактної камери, зовнішнього-кт лінзи
За даними полігону, Майк був спочатку турбуються про втрату 50 000 доларів, який він поклав дуже швидко, як інвестиції. Однак, виявилося, що сіпатися виборців робить дуже хорошу роботу і він вважає складі трансляція буде працювати досить добре, принаймні в найближчі пару місяців.

Що буде найбільш цікаво подивитися, якщо повністю автоматизована система торгівлі акціями засновані на тисячі людей, які голосують насправді може зростати інвестиції, а не втратити його. Чи може це зробити Майк багата людина?

Добавить комментарий