Косметолог

Косметолог (дерматокосметолог) — медичний фахівець, чия робота орієнтована на профілактику і лікування захворювань шкіри, корекцію косметичних дефектів, відновлення здоров’я волосся і нігтів. Лікар проводить огляд і визначає тип шкіри, підбирає ефективні і безпечні лікувальні процедури, косметичні продукти для повсякденного догляду, призначає і проводить догляду та лікувальні процедури, Малі хірургічні втручання. У нас найкращій косметолог киев.

Лікарі-косметологи працюють за напрямками:
Лікувальна косметологія: профілактика, діагностика та лікування шкірних хвороб.
Декоративна (естетична) косметологія: збереження молодості і природної краси шкіри, покращення її естетичного вигляду, а також стану волосся і нігтів за допомогою косметичних засобів і апаратних методів. Косметологи-естетисти можуть не мати вищої медичної освіти. В такому випадку фахівець не може працювати в медустанові і проводить виключно естетичні процедури: чистки, пілінги, маски, депіляцію і т. д. Призначення лікарських препаратів і здійснення маніпуляцій, які супроводжуються порушенням шкірних покривів – послуги поза компетенцією косметолога-естетиста.
Для лікування і відновлення шкіри, волосся і нігтів у своїй роботі лікар-дерматокосметолог використовує наступні методи:

Консервативні: усунення проблем з шкірою за допомогою нанесення масок, кремів, лосьйонів, гелів і т. д. Також сюди відносяться лікувальні косметичні ванни, обгортання і масажі.
Ін’єкційні: введення спеціалізованих складів з метою корекції зморшок, рубців, вікових змін шкіри, а також удосконалення рис обличчя.
Апаратні: з використанням спеціалізованого обладнання, з допомогою якого лікар може впливати навіть на глибокі шари дерми.
Хірургічні: застосовуються, коли консервативні та апаратні методики безсилі при корекції вроджених або придбаних шкірних дефектів: шрамів, рубців, спайок, доброякісних новоутворень.

Добавить комментарий