Котел

Котли твердопаливні є незамінним агрегатом для підвищення рівня тепла в будівлях, які не підключені до газової магістралі. Також вони стануть відмінним пристроєм для опалення будинків, що володіють ослабленою електричною проводкою. Твердопаливний котел здатний підтримувати нормальну температуру протягом трьох днів. У власника такого пристрою немає необхідності постійно підкидати дров. Таким чином, навіть далеко від цивілізації будинок може опалюватися відповідно до всіх норм. У нас найкращій кател житомир актв14в.

Сучасні виробники виготовляють широкий асортимент техніки такого типу. Постійно триває розробка нових моделей. Твердопаливні котли стали набирати популярність в якості основного джерела опалення. Це обумовлено високою вартістю підключення будови до газопроводу. Також до уваги беруться підвищені тарифи на комунальні послуги. Тому виробники ставили своєю метою надати потенційним покупцям хороші умови для економії.

Умовно можна визначити кілька типів твердопаливних котлів:

Тривалого горіння. Найпопулярніший котел, який відрізняється підвищеною практичністю і зручністю використання. При виготовленні даної конструкції робився упор на можливість максимально тривалого горіння. Якщо заправити цей пристрій встановленою кількістю палива, він зможе підтримувати потрібну температуру в будинку аж до декількох діб. При цьому, він не потребує постійного нагляду і подачі палива.
Піролізний (газогенераторний). Цей різновид твердопаливних котлів окремо спалює паливо, що поміщається в неї і виходять з нього летючі речовини. Такі котли характеризуються підвищеною підтриманням заданого рівня тепла. Вони здатні встановити бажану температуру повітря приблизно на 12 годин з однієї закладки пального. Паливо згорає повністю, тим самим гарантуючи повноцінну економічність. Крім того, такі котли практично не викидають шкідливих речовин в атмосферу, будучи порівняно екологічно чистими.
З автоматичною подачею палива (пелетний). Вважаються найзручнішими котлами. Вони працюють на основі пелетів – це деревні гранули, які використовуються в якості палива. Дана техніка характеризується підвищеним експлуатаційним терміном. Вона гарантовано зможе прослужити своєму власникові близько 25 років. Пристрій відрізняється підвищеною економічністю.

Добавить комментарий