Кожа растительного дубления купить

У нас в магазині leathertools.com.ua Ви можете купити інструменти для роботи зі шкірою і комплектуючі до нього:

Поворотний ніж з лезами для роботи зі шкірою, а так само керамічне лезо до нього, пробійники для пробивання симетричних дірок в шкірі під нитку, штампи для тиснення шкіри як в базовій комплектації — 9 шт, так і в розширеної комплектації — штампи для тиснення 20 штампів , канавочні різці (канавкорез) 5 в 1 для роботи з шкірою, а так само з обмежувачем, з плоским і круглим наконечниками для зрізання кромки, проробляє канавок, прорізання борозен для швів. Ми пропонуемо кожа растительного дубления купить.

Інструмент для заточення поворотного ножа а так же паста до нього.

Достатній вибір поворотних ножів для шкіри як звичайних, так і для проффесиональной використання з широким асортиментом лез. Лезо в стилі Шерідан для поворотного ножа полегшить дрібні роботи і допоможе зробити маленькі малюнки.

Пробійники для шкіри.

Так само у нас можна купити рубанок для стоншування шкіри, інструмент для окантовки, для урізу краю шкіри, килимок для різання шкіри, калатала для роботи зі штампами для тиснення по шкірі, ніж для розкрою і полосорез для нарізування смуг зі шкіри рослинного дублення.

Несоменно у нас є в наявності або під замовлення шкіра рослинного дублення.

Добавить комментарий