Крем со спирулиной

Крем легкої текстури, добре вбирається, без специфічного запаху, моментально пом’якшує і живить ослаблену, в’ялу шкіру в стані стресу. Стимулює регенерацію і репарацію після ушкоджень, зміцнює структуру шкіри на рівні епідермісу і на клітинному рівні. Насичує шкіру вітамінами, мікроелементами, ПНЖК, амінокислотами, ліпідами які входять до складу спіруліни.

Підходить для всіх типів шкіри, для вагітних і лактуючих, для жінок, часто сидять на дієтах, після і під час УФ-впливу ми пропонуємо крем со спирулиной, перед — і посттравматичний догляд після будь-яких агресивних косметологічних процедур (пілінги, лазер, мікродермабразію тощо).

Активні інгредієнти
Клітинна вода (вода/динатрію аденозинтрифосфат/карнозин/мінеральні солі), екстракт спіруліни, креатин, екстракт морських водоростей, ніацинамід, гліцерин, супероксиддисмутаза. Крем для шкіри навколо очей забезпечує екстрений антивіковий і зволожуючий ефект. Екстракт спіруліни в крем для контуру очей має високу сумісність з клітинами шкіри, завдяки чому ефективно впливає на шкіру повік.

Добавить комментарий