Крым

Відпочинок в Криму взимку в 2019 році залишить у вас незабутні враження.

Зимовий сезон в Криму не такий суворий, як на материковій частині Росії. В середньому температура тримається не нижче -3 градусів.

У Криму є досить цікавих і різноманітних екскурсій, які проводяться цілий рік. Зимовий сезон в Криму – найкращий час для оздоровлення. Найбільш популярними оздоровчими процедурами є:

— бальнеолікування (йодобромні, валеріанові, розмаринові, протиревматичні, пінементолові та багато інших видів ванн);
— грязелікування (поширені в Євпаторії і Сакському районі);

— кліматолікування (на всій території півострова).

Новий рік в Євпаторії
В Євпаторії не буде гучних молодіжних вечірок. Новорічна Євпаторія це затишні і тихі вулички і м’який Клімат. У Новорічні канікули на Театральній площі міста наряджають живу ялину, проводять народні гуляння з традиційними забавами та конкурсами. Також, Євпаторія славиться щорічним парадом Дідів Морозів. Детальныше на http://crym-kurort.ru.

ВИБІР МІСТА РОЗВАГИ ТА ДОЗВІЛЛЯ БЛОГ ПРО КРИМ КОНТАКТИ
Новий рік в Криму
Авторизуйтесь, щоб залишити свій коментар:
Коментарів: 0
Банкомати в Криму

Які карти приймаються в Криму, чи працює Visa і MasterCard, чи є в Криму Сбербанк і як зняти гроші без комісії…

Крим-курорт

Банкомати в Криму 2017
Такий відпочинок найбільше підійде для любителів традиційного і спокійного відпочинку, але не забувайте, що саме тут ви можете насолодитися оздоровчими процедурами грязелікування. Лікувальні санаторії Євпаторії і Сак працюють цілий рік.

Новий рік в Севастополі
Зустріч новорічних свят в Севастополі може бути різноманітною. Щорічно на площі Нахімова проводиться святковий концерт з народними гуляннями і катанням з крижаних гірок. Під час святкування проводиться ярморка, яка приваблює тисячі туристів.

Крім традиційних гулянь, в Севастополі працюють десятки барів і ресторанів, в яких ви можете зустріти Новий 2019 рік в компанії друзів і родичів.

Новий рік в Ялті
Ялта — прекрасне місце для зустрічей Нового року. Крім традиційних розваг, ви змиєте відвідати десятки екскурсій, включаючи екскурсії в Воронцовський і Лівадійський палаци, Нікітський ботанічний сад, подивитися Ластівчине гніздо і Массандрівський парк. Крім того, в Ялті досить снігових гір, щоб у вас була можливість провести час на гірськолижних трасах, ну або просто покатався на санках з дітьми. Ціни в зимові канікули тут найбільш прийнятні, що приманює тисячі туристів

Добавить комментарий