Купить котел на твердом топливе длительного горения

Твердопаливні котли тривалого горіння мають безліч переваг, порівняно зі звичайними твердопаливними котлами, які потрібно постійно завантажувати паливом. Тепер Вам не треба вставати вночі і підкидати дрова чи вугілля, щоб прокинутися в теплі. Це, як правило, інноваційне обладнання, в якому, завдяки спеціальній конструкції, досягається більш тривалий процес горіння, що може тривати і декілька діб. Таким чином, Вам не треба витрачати багато часу на обслуговування, досягається більш тривала автономія. Ми пропонуемо купить котел на твердом топливе длительного горения.

Всі вугільні і дров’яні котли тривалого горіння мають великими топками і працюють за принципом верхнього горіння: суть в тому, що горить тільки верхня частина палива, поступово прогорая і опускаючись вниз (див. малюнок).
принцип верхнього тривалого горіння в твердопаливних котлах
ПРИНЦИП РОБОТИ КОТЛА ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ МОЖНА ПОРІВНЯТИ ІЗ СІРНИКОМ:
сірник верхнє горіння

У такому положенні вона буде горіти значно довше і виділяти більше тепла.
У звичайних котлах, які працюють з нижнім горінням, час горіння, також як і у сірники, істотно менше.

сірник нижнє горіння

ЧИМ ПРИНЦИПОВО ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ ВІД ЗВИЧАЙНИХ КОТЛІВ?
В першу чергу вони більш габаритні, оскільки завантажувальна камера має збільшений об’єм. Відповідно, ви можете зарядити такий котел великою кількістю палива, яке може повільно горіти тривалий час. Деякі виробники можуть похвалитися навіть тижневої автономією (наприклад, Stropuva, Liepsnele, SWaG)! Це дуже зручно, оскільки вам не треба підкидати паливо через кожних кілька годин.

Добавить комментарий