Купить квартиру в киеве однокомнатную

Починаючи самостійне життя, кожна людина, неодмінно замислюється про власне житло. Для тих, хто тільки починає сімейне життя, планує будувати кар’єру, кращим варіантом стане купити однокімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку. Адже на сьогоднішній день саме цей сегмент ринку нерухомості залишається найдоступнішим для кожного покупця.

Продаж 1-кімнатних квартир в Києві – огляд ринку нерухомості
Прийнято вважати, що однокімнатна квартира – це житло економ класу. Сьогодні ринок нерухомості поповнився новою категорією житла – однокімнатними квартирами бізнес або навіть еліт класу. Ми пропонуємо купить квартиру в киеве однокомнатную.

Бізнес клас відрізняється від класичного варіанту більшою площею, від 70 квадратних метрів і більше. У такому приміщенні можна в майбутньому зробити перепланування, організувавши додатковий простір.

Однокімнатне житло елітної категорії – це приміщення з площею, не більше 30-40 квадратних метрів, представлене у вигляді «студії». Відсутність стін в таких квартирах робить їх візуально більше і привабливіше. Тут власник зможе проявити творчий підхід, організувавши зони на свій розсуд.

Крім значних габаритів 1-кімнатна квартира бізнес і еліт класів відрізняється цілим набором нюансів, які забезпечують комфортні умови життя: кондиціонер, сучасні системи комунікації, налагоджена система безпеки, паркінг.

Таким чином, основні критерії ціноутворення на даному сегменті ринку нерухомості – площа, місце розташування і ступінь комфортабельності.

Добавить комментарий