Купить препарат Левитра

Опис препарату:

«Левітра» — це якісний дженерик еректильного спектра, покликаний вирішити питання статевої дисфункції у чоловіків. Відрізняється високою ефективністю, а також стійким і тривалим впливом. За анаеробними якостями «Левітра» схожа на Віагру, але відрізняється від останньої класифікацією активного інгібітора. Препарат не володіє будь-якими психотропними властивостями і не викликає сексуального збудження.

Принцип дії:

Купить препарат Левитра відноситься до препаратів пригнічувальної характеру, а тому основним характером її впливу на організм є вплив на рівень ферментизації в крові, що знімає спазми і напруження м’язового тонусу. Завдяки останньому підвищується якість кровотоку, що веде до миттєвого відгуку статевих органів на природне збудження і стійкої ерекції. Всмоктування препарату в кров відбувається протягом 15-20 хвилин. Максимальної ж концентрації в крові «Левітра» досягає через годину після прийому. Тривалість ефекту становить від чотирьох до п’яти годин. Перед вживанням препарату рекомендують виключити з раціону жирну їжу.

Протипоказання:

Не рекомендовано приймати дженерик пацієнтам, у яких спостерігаються:

хронічні серцево-судинні захворювання;

гіпотензія;

неконтрольоване підвищення артеріального тиску;

нестабільна стенокардія;

стеноз;

тяжка печінкова недостатність;

захворювання нирок, що вимагає діалізу;

лейкемія,

множинна мієлома,

серповидно-клітинна анемія;

загострення виразкової хвороби і схильності до кровотеч;

підвищена непереносимість окремих компонентів, що входять в»Левітра».

Також утриматися від вживання дженерика варто усім, хто приймає препарати, в складі яких присутні нітрати або оксидований азот. Діти віком до 16 років і жінки теж не повинні приймати «Левітра».

Спосіб застосування:

Препарат приймають перорально з великою кількістю води. Перед вживанням бажано виключити з раціону жирну їжу. Рекомендоване дозування 10 мг або половина таблетки. Якщо досягнуті результат здається незначним можна прийняти ще 10 мг, але не більше, так як Добова норма вживання становить одну таблетку. Наслідки передозування можуть викликати зворотний ефект.

Ефект від препарату:

Вживання дженерика забезпечує ерекцію, достатню для пенетрациі і успішного завершення статевого акту у 70% пацієнтів з легким і помірним ступенем еректільной дисфункції і у 50% з більш глибокими формами ускладнення. Тривалість дії від 8 до 12 годин.

Передозування:

При регулярному перевищенні рекомендованої дози можуть проявлятися системні болі в спині, які важко піддаються лікуванню. Так як варденафіл (активний компонент «Левітри») у високому ступені зв’язується з білками плазми, ефективність гемодіалізу при цьому малоймовірна.

Добавить комментарий