Купить раков киев

Варені раки — упаковуються в герметичне відро з харчового пластику і заливаються россолом в якому вони готувалися. Готуються суто під індивідуальне замовлення клієнта. Резервування замовлення — Ви можете зарезервувати своє замовлення завчасно. Це дає Вам 100%ю гарантію виконання замовлення. Самовивіз — Просимо оформляти замовлення завчасно до приїзду. Так як Раки упаковуються з води, в тому числі потрібен час на їх приготування, осушивание і пакування. Ми пропонуємо купить раков киев.
Раки в пиві
Промитих оброблених раків (10 шт.) опустити в бурхливо киплячу підсолену (0,5 л) воду, куди вже додані стебла 40 г петрушки або 20 г кропу, один лавровий лист, 2 горошини запашного перцю.

Залити все однією пляшкою пива. Зрідка струшуючи каструлю, варити раків 8-10 хвилин, поки вони не стануть червоними, і між каркасом і шийкою не утворюється тріщина. Сварившихся раків охолодити у відварі. При подачі на стіл укласти раків гіркою на глибокому блюді. Окремо подати часниковий соус (тертий часник, дрібно рубані трави, майонез і сметана).

Добавить комментарий