Квартирный переезд по России

Наша мувінгова компанія – це професійне перевезення меблів, речей, великогабаритних та великовагових предметів в Самарі і Росії в рамках квартирного, дачного або офісного переїзду, у нас найкращій квартирный переезд по России. Набридло дивитися, як найняті «з вулиці» робочі втягують дорогі меблі, обдираючи штукатурку і оббиваючи кути? Немає сил спостерігати за безпорадним виразом їхніх облич?

Женіть дилетантів геть і довірте роботу справжнім професіоналам! Ми збережемо Ваші нерви, час, меблі й інтер’єр в цілості й схоронності. Зробити це нам допоможуть професійні навички та багаторічний досвід. А спеціальні пристосування, інструменти і візки для перевезення лише спростять процедуру. Вам необхідний терміновий переїзд, а перевізник гнівно доводить своє право на 8-годинний робочий день?

Відмовтеся від «послуг» такої компанії. Довіртеся нам. Ми в найкоротші терміни з моменту замовлення виконаємо роботу, адже наш графік коригується лише побажаннями клієнтів. Ви негодуете, що перевізник вимагає, крім обумовленої суми, доплати? Ви не розумієте, чому повинні платити за перевитрату палива в пробці?

Правильно. Ви і не повинні переплачувати. Відмовтеся від співпраці з вимагачами і шахраями. У нас все по-чесному. Попередньо визначена в договорі сума незмінна, незалежно від обставин. Форс-мажорні ситуації, як то застряглий ліфт, вузькі дверні прорізи в під’їзді і квартирі, відсутність паркувальних місць у об’єкта – це проблеми наших співробітників. Вас вони не повинні хвилювати.

Добавить комментарий