Lbank exchange

Ми раді оголосив, що lbank exchange обмін буде лістинг TKY/Neo і пар TKY/пов 9-го березня о 18:00 (МСК+8). TKY депозити і виведення коштів розпочнеться 8 березня в 18:00 (МСК+8).

LBank-це інноваційний цифровий торгової площадки активів заснований в 2016 році для глобальних споживачів, щоб забезпечити професійні рішення з управління активами. Ви можете дізнатися більше про LBank тут: https://www.lbank.info/

Станом на 5 березня 2018 23:00 (МСК+8), LBank займає 16 місце за обсягом 24 години Обсяг торгів на Coinmarketcap, з 24-годинний розмірі понад 136 млн. доларів США (https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/)

 

Основною є блокчейн ідентифікації на основі технології перевірки (ИДВ), які розробляються для створення захищених цифрових посвідчень для майбутнього. Побудований на децентралізованої екосистеми, основний використовує блокчейн на основі багатовимірної динамічної ідентифікації (BDMI) для зберігання великих обсягів даних. Очолює Катерина, голосував найвидатніших жінок-підприємців в Китаї, технологія обробки особистої інформації (PII), яка була спеціально уповноваженими державними органами.

Добавить комментарий