Lego

Ви або ваша дитина є фанатом бойових мистецтв і конструкторів Лего? Тоді вам просто необхідно поповнити свою колекцію наборами з серії Lego Ninjago. У 2011 році настала ера конструкторів про безстрашних ніндзя. Тепер кожні пів року, серія поповнюється новими наборами про захоплюючі пригоди героїв. Сюжет Ніндзяго побудований на одвічному протистоянні добра і зла. Два брата – Сенсей Ву і Лорд Гармадон обрали різні дороги. Перший встав на бік добра, а другий – створив власну армію нежиті і вирішив принести в світ хаос. Сенсей вирішив навчати юних адептів древньому майстерності битви Кружітцу, щоб створити з них воїнів, здатних здолати злого Лорда Гармадона. Детальнише на http://toyteam.com.ua/lego/ninjago.

Кожен ніндзя з команди Сенсея Ву володіє власною історією, своїми унікальними навичками і потужним зброєю:

Кай володіє неприборканою силою вогню і мечем вогню;
Джей володіє енергією блискавок і Нунчаками Блискавок;
Зейн підкорює крижану стихію за допомогою сюрікенів льоду;
Коул черпає свої сили з надр самої Землі, використовуючи Косу Землетрусів;
Ня поки не має своїх здібностей, так як вона тільки збирається вступити в команду відважних героїв Ніндзяго.
Разом з ніндзя вам належить здолати сотні небезпечних ворогів, щоб захистити планету від Лорда Гармадона і не дати йому завоювати могутню зброю, допомагає друзям керувати стихіями. Пориньте в неймовірні пригоди майстрів бойових мистецтв і бийтеся з Великим Пожирачем, драконом Морро і примарами зі Світу Проклятих, небезпечними піратами з країни Джинзяго, стародавніми зміями-серпентинами і багатьма іншими супротивниками.

Лего Ніндзяго — купити конструктор з доставкою
Чим хороші набори Лего Ніндзяго? Тим, що вони містять в собі безліч різноманітних деталей, що дозволяють звести величні замки, тренувальні арени, старовинні храми, оборонні укріплення. Також деякі набори включають в себе швидкісний транспорт і незвичайних монстрів, які роблять гру ще більш захоплюючою і цікавою. У кожному наборі представлено реалістичне зброю, продумане обмундирування, картки з магнітними фігурками, які визначають правила кожної битви.

Добавить комментарий