Левелнавт

Левелнавт — це людина, підготовлений за спеціальною програмою LOYAL (Levels Of Your Advanced Life), абрревиатура якої перекладається на російську як «Рівні Вашої Просунутої Життя». За допомогою програми LOYAL, левелнавты вчаться правильно формулювати свій персональний Список Цілей (List Of Goals)на кожен тримісячний період і розуміння того, яким чином мета може вважатися досягнутою.
Спочатку «Рівні вашого Життя» — це була просто мотиваційна гра, на підставі якої в Англійському Клубі (English Club Haifa) міста Хайфа (Ізраїль), був розроблений окремий курс, який отримав вышепомянутое назва LOYAL.
Першими левелнавтами можна вважати Бориса Сьоміна (Boris Siomin) і його дружину Оксану Данович (Oksana Danovich), які самі успішно завершили свій перший рівень, що тривав з 01.10.2016 по 31.12.2016 і відзначили перший День Левелнавта (спочатку День Кіборга).
Згідно глибоке переконання творців і першопрохідців, в наш час, коли життя значно прискорилася і стала змінюватися мало не щодня, недоречно відзначати Новий Рік, як новий етап в житті через такий довгий проміжок. Набагато правильніше , на їхню думку, робити це раз на три місяці, тобто 31-го грудня, 31-ѕго березня, 30-го червня і 30-го вересня.

Добавить комментарий