Масло полусинтетика

Синтетичний і мінеральне моторне масло, масло полусинтетика це далеко не все, що можуть запропонувати сьогодні виробників різних мастильних матеріалів для авто. Досить часто широкою популярністю користуються напівсинтетичні моторні масла, які можна віднести до особливого виду масла, що сполучає в собі властивості як синтетики так і мінерального автомасла.

До складу такого масла входять штучні складові, які дозволяють поліпшити властивості масла і як наслідок підвищити його популярність серед автолюбителів. Напівсинтетичне масло має хорошу в’язкість, добре переносить переппды температур, а значить може використовуватися як влітку так і в холодну пору року. Крім цього масло полусинтетика може тривало використовуватися, що дозволяє вам заощаджувати як на гроші, так і на часі, адже чим довше термін служби масла, тим рідше його необхідно змінювати.

Багато водіїв звертають увагу не тільки на якість олії, але і на ціну. Варто сказати, що ціна на напівсинтетичні масла в інтернет магазині Авторадости вас приємно здивує. Напівсинтетичне моторне масло це вигідний мікс якості і ціни. Вибираючи таке масло ви можете бути впевнені в тому, що ваш двигун надійно захищений.

Не кожен водій може дозволить собі дорогу синтетику. Тому найкращим рішення – придбати напівсинтетичне масло для авто, що ні чим не гірше дорогого синтетичного. Це вигідне і правильно рішення. Замовити масло напівсинтетику ви можете прямо на сайті або зв’язавшись з менеджером по телефону.

Добавить комментарий