Microsoft оголошує про Xbox Game Pass починає 1 червня

Microsoft скоро почне звертає свою увагу на запуск проекту Скорпіона, але зараз, акцент робиться на підвищенні рівня продажів Xbox One якомога більше.

Маючи це на увазі, новий сервіс підписки оголосив в лютому, який обіцяє необмежений доступ до більш ніж 100 ігор, офіційно запустить 1 червня.

Xbox Game Pass призначений, щоб отримати більше нам грати в ігри регулярно на Xbox One, тому в додаток до вимагаючи Xbox One, Game Pass буде коштувати $ 9,99 на місяць. У свою чергу, ви отримаєте доступ до більш ніж 100 ігор з Xbox One і Xbox 360 ігрових бібліотек.

Замість того, щоб бути потоковим, кожна гра ви вирішили грати через сервіс буде завантажений на ваш жорсткий диск Xbox, і можуть бути видалені і повторно завантажені так часто, як вам подобається за умови, що є активна підписка.

Ще від PCMag
Все Залишивши Netflix в червні
Google додає для сімейного відпочинку Особливості в календар, Кіп, Фото
Ось як джем з Пол Саймон (практично)
B & O Play допомагає створити перше пиво справжніх With Music
Microsoft також обіцяє додати нові ігри до сервісу щомісяця. Якщо ви хочете купити будь-яку гру Game Pass, щоб на постійній основі, очікувати здоровий знижка буде застосовуватися до ціни покупки.

До сих пір ми тільки знали Xbox Game Pass був запуск навесні, але очевидно, що цього не сталося. Коротке відео, розміщене на Facebook в головній ролі Денні Макбрайд (дивитися вище) підтверджує червень 1 сувій. Служба підписки буде сидіти поруч з Xbox Live Gold, який сам по собі коштує $ 60 в рік (протягом обмеженого часу, купити 12 місяців Xbox Live цифровий код і отримати 3 місяці Xbox Live цифровий код безкоштовно).

Добавить комментарий