Minecraft

https://dixrix.net/minecraft-це інді-гра в жанрі пісочниці з елементами виживання і відкритим світом. За стилем, світ гри повністю складається з блоків (ландшафт, предмети, моби, гравець) і для текстурування використовуються текстури з низьким дозволом (16×16 текселей). Спочатку гра розроблена шведським програмістом Маркусом Перссоном, відомим також як»Notch». Гра була задумана як клон гри Infiniminer, хоча Перссон висловлював бажання уподібнити її геймплей грі Dwarf Fortress. Гра написана на Java з використанням бібліотеки LWJGL.

Геймплей в грі простий-гравці добувають ресурси, щоб будувати будинки, замки і цілі міста. Обмежень в Minecraft фактично немає, крім висоти рівня — в іншому гравці вільні творити все, що побажають.

Крім комп’ютерної версії Minecraft так само має особливі мобільні версії для смартфонів, версію для PS Vita, і версії для консолей, кожна з по-своєму. яких відрізняється від стандартної версії. Грайте на різних платформах
Вже зараз ви можете грати разом з іншими користувачами Windows 10, Xbox One, Nintendo Switch, VR і мобільних пристроїв.*

Потужні багатокористувацькі сервери
Ви з легкістю знайдете потужні багатокористувацькі сервери і зможете грати з тисячами інших гравців, не виходячи з основного клієнта гри.

Нові можливості
Безліч нових можливостей для користувачів Xbox, включаючи нескінченні світи, книгу рецептів і ринок!

У Вас вже є Minecraft? Оновіть його на вашій консолі.

Добавить комментарий