Mirafox

Mirafox Limited — це інтернет-компанія зі штаб-квартирою в Гонконгу, кількома центрами розробки в Росії і віддаленими співробітниками по всьому світу.

Mirafox ltd — це інтернет-компанія зі штаб-квартирою в Гонконгу і віддаленими співробітниками по всьому світу. У нас також найкраща партнерская программа .

Працюючи на ринку більше 16 років, запустили десятки сервісів на західному і російському ринку, частина з яких займає лідируючі позиції в своїх нішах.  Я впевнений, що серед IT — фахівців часто народжуються ідеї або відмінних програм, ігор, або інтернет-сервісів, які можуть принести досить більший прибуток, якщо вистачить коштів для реалізації сервісу. Як раз у мене вийшов останній варіант. Придумав я ідею по розробці інтернет-сервісу для вебмайстрів і оптимізаторів сайтів, який допоможе як оптимізатора — швидко зняти посилання з АГС-донорів, так і вебмайстру — заробити на зняття посилань з сайту, та ще й попутно вилізти з-під фільтра Яндекса. Розписав ідею по полицях, з урахуванням навіть листів в біржі миралинкса, ггл, ротапоста, щоб санкції вебмайстра не отримували за зняття. 

Прийнято вважати, що вдалий стартап — це інноваційний проект, який прийшов в голову самотньому гіку в гаражі, після чого він за короткий час прославився і розбагатів. Ця необхідність інновації зупиняє безліч талановитих людей, які просто не можуть придумати щось, ще не винайдене до них.

Насправді зовсім не обов’язково винаходити щось нове-досить озирнутися, подумати, а потім зробити вже знайомі речі краще і практичніше. І саме головне — це працює, оскільки в наш час людина прагне до простоти, зручності і комфорту. Читайте реальний досвід вдалого стартапу, який зробив роботу оптимізаторів і веб-майстрів трохи простіше і зручніше.

Працюючи на ринку більше 16 років, Mirafox запустив десятки сервісів на західному і російському ринку, частина з яких займає лідируючі позиції в своїх нішах (список проектів див. на mirafox.com).

Сумарно 10 млн. відвідувачів щомісяця користуються сервісами компанії.

Приєднуйся, якщо хочеш розробляти цікаві проекти і вирішувати непрості завдання!

Добавить комментарий