Мото-путешествие в Чехию

Я розповім вам про мото-путешествие в Чехию. Перш ніж почати описувати нашу подорож я хочу познайомити Вас з прекрасною дівчиною Людмилою. З якою ми познайомиліст завдяки блогу. У Люды свій віртуальний Щоденник, де вона пише про подорожі по світу, про мальовничій Чехії, в якій зараз живе, про моду і творчості. Обидві ми закохані в подорожі і не мислимо життя без поїздок. Тому, на запрошення Люди, приїхати в гості я особливо не замислювалася, і з радістю погодилася. Правда, поїхали не відразу, а через півроку, але все, що не робиться, як кажуть, — на краще! Нашу самостійну подорож до Чехії ми здійснили наприкінці вересня. Романтична Прага зустріла нас напрочуд теплою погодою. Правда, напередодні синоптик прогнозував дощі, але сонечко не втомлювалося нас радувати щодня. Парасолька так і пролежала в рюкзаку всю поїздку.

До слова, ми відмовилися від громіздких валіз, і замінили їх рюкзаками. Різницю відчули, коли гуляли у Львові. Справа в тому, що до автобуса в Прагу залишалося повно часу, тому ми придумали собі екскурсійну програму «Львів за один день». Прогулянка обіцяла пересування з багажем з центральним брукованими вулицями міста, а з валізами, самі розумієте – проблематично, а так, як у нас рюкзаки було набагато простіше. Закинули їх на спину і вперед!

Чехія багата пам’ятками, нам хотілося побільше побачити, але і не упустити головного, тому самостійну подорож ми намагалися продумати і склали список найважливіших до відвідування місць. Підготовка до поїздки це вже початок подорожі. Шенгенська віза до Чехії була отримана не очікувано швидко. Через два дні ми отримали паспорти з візами. Подавали у візовому центрі самі. Про це я вже писала, так що читайте кому буде цікаво.

Подорож в Чехію. Прага
Наша подорож до Чехії почалася ще в Києві, але найцікавіше чекало нас попереду. Автобус прибув на автовокзал Флоренс (Florenc), де нас зустрічали Люда з Мішею. Ми вирішили не втрачати часу на відпочинок, а швиденько переодягнутися і поїхати на прогулянку. Не обійшлося, звичайно, без дегустації чеського пива, яким нас пригостили гостинні господарі. Як все-таки приємно зустрічати відкритих людей. З ними так легко спілкуватися, як ніби знаєш їх давним-давно.

В цей день хлопці провели нам чудову оглядову екскурсію по Празі, яка була дуже до речі, оскільки потрібно було спланувати всі інші дні і трохи зорієнтуватися, що і де! Прага виявилася дуже зручною з туристичної точки зору. Майже всі пам’ятки знаходяться недалеко один від одного і можна спокійно, прогулянковим кроком їх відвідати. Але для тих, хто не любить багато ходити, вам на допомогу громадський транспорт Праги.

Дивно, але в столиці Чехії найзручніше пересуватися трамваєм. Кожен день ми із задоволенням курсували на ньому в центр. Чомусь цей вид пересування, до цієї пори у мене асоціювався з незручністю і повільністю, напевно, далися в знаки поїздки на київських трамваях, які, до речі, по виду один в один з Празькими. Є, звичайно, і більш нові склади, але багато, таких як у нас. На трамваї можна доїхати в будь-яку точку міста дуже швидко і комфортно. Квитки можна купити на зупинках, але не на всіх вони є. Штрафи не малі так, що краще не ризикувати м придбати квиток заздалегідь. До речі, дуже зручно що на всі види громадського транспорту діє один квиток.

Добавить комментарий