НАЙСЕРЙОЗНІШІ ПРОБЛЕМИ ПРИ ВИВЧЕННІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

У даній статті мова піде про найбільші проблеми, з якими стикаються люди, вивчаючи іноземну мову. Виявляється, це не тільки ненависна граматика.

Судячи з опитувань, лінгвісти виділяють три основні проблеми:

1. Брак самодисципліни, мотивації, регулярних занять

Одна з найпоширеніших проблем, особливо вона стосується початківців навчання. Ця проблема легко вирішується за допомогою методик, що викликають інтерес у студентів. Викладач повинен забезпечити контроль та   мотивувати на щоденні заняття мовою.

2. Мовний бар’єр або страх заговорити іноземною мовою

Початківці навчання дуже бояться помилитися. Це викликано застарілої шкільної та непрофільної Вузівської методикою викладання, при якій люди заучують слова у відриві від контексту, з-за чого їх часто просто не розуміють. Правельна методика  дозволяє підбирати потрібні слова та вирази в залежності від комунікативної ситуації та особливостей самих учасників цієї ситуації, варіювати мову, щоб вона була доречна в конкретний момент. Також для усунення мовного бар’єру організовуються зустрічі з носіями мови, де в неформальній обстановці можна просто поспілкуватися іноземною мовою, а також задати питання про традиції та культуру.

3. Проблема нестачі словникового запасу

Проблема нестачі словникового запасу вирішується постійним поповненням власного лексикону. Знаючий викладач обов’язково  ознайомлять з неформальною та професійною лексикою. Ви отримаєте додаткові матеріали, що будуть організовані кіноклуби, під час яких студенти можуть поповнювати свій словниковий запас за допомогою коментарів викладачів і носіїв мови. Загальна ситуація така, що 9 зу 10 студентів, які вивчають іноземну мов, стикаються, як мінімум, з однієї із трьох представлених проблем. З такою статистикою стає ясно, чому багатьом людям вкрай важко домогтися поставлених цілей у вивченні мови. Якщо ви вибрали казахский язык для детей то професіональні фахівці знають всі ваші тривоги і побоювання і враховують це при подачі матеріалу, тому навчання  буде легким і ефективним.

Добавить комментарий