Насосное оборудование

Життя за містом, особливо, коли централізована подача води не організована, насоси та насосне обладнання стають необхідними в кожному будинку. Існує кілька видів насосів, які виконують певні функції. Циркуляційні просувають теплоносій по системі, цнтробежные насоси і насосні станції накачують воду для побутових потреб, дренажні незамінні для відкачування зайвої води, каналізаційні – для стічних вод. При виборі насоса основним критерієм буде глибина, з якою він може викачувати воду. Якщо до дзеркала води відстань до 8 метрів, найбільш зручним буде використання самовсмоктуючого насоса. У нас найкраще насосное оборудование

Самовсмоктуючий насос разом з мембранним баком і реле тиску називають насосною станцією, докладніше про які ми поговоримо у відповідному розділі. Така насосна станція оптимальна для використання на дачі, коли не потрібно використовувати її цілий рік. Якщо ж вода потрібна буде і взимку, то монтаж станції ускладнюється, її потрібно встановлювати в теплому приміщенні, трубу обов’язково утеплювати і прокладати нижче рівня промерзання землі. Також утеплити доведеться і колодязь. Все це довго, дорого і, по суті, не має сенсу, коли є спеціальне насосне обладнання для свердловин. Це погружний тип насоса, його установка теж солідна і серйозна, але ви зможете вільно використовувати його в будь-який час. Ці насоси дуже потужні, незважаючи на маленький діаметр вхідного отвору для води, вони забезпечують досить потужний напір води. Таке рішення не було б можливим без складної технічної бази – ступеневої системи всмоктування, яка, звичайно ж підвищує вартість системи. Колодязний насос дещо відрізняється від свердловинного, має внутрішню сорочку для охолодження мотора. У свердловинному насосі двигун охолоджується за рахунок потоку всмоктуваної води, тому кожен такий насос має мінімально необхідну швидкість підйому води. Діаметр свердловини не повинен набагато перевищувати діаметр насоса, інакше натиск буде недостатнім для охолодження мотора.

Наші фахівці допоможуть розрахувати необхідний напір насоса за спеціальними формулами, щоб подача води у вашому будинку здійснювалася найбільш ефективно. Після того, як з моделлю насоса ви визначитеся, потрібно підібрати кабель, який буде з’єднувати насос і електричну систему. У цьому Вам теж допоможуть наші професійні консультанти. Варто знати, що істотно розширює можливості насоса можливість горизонтального монтажу.

Добавить комментарий