Netflix має обмеження на скачування показує ось чому …

Одна з кращих речей про описі мобільного додатку є те, що він дозволяє завантажувати фільми та телепередачі, так що ви можете дивитися їх пізніше, навіть якщо немає підключення до інтернету. Тим не менш, ви повинні подумати двічі, перш ніж завантажити всі ваші улюблені шоу на ваших пристроях. Вони не тільки закінчується після певного періоду часу, але деякі з них мають обмеження скачати.

Ця дивна «функція» був нещодавно виявлений у поліцейських звітах андроїд, так як деякі користувачі зустріли з інструкціями, як показано нижче, які говорять, що певний контент може бути завантажені лише певну кількість разів.

Так що якщо ви завантажили на свій смартфон або планшет, але не бачив його, перш ніж він закінчився, ви можете завантажити її знову. Робити це досить раз, і ви можете отримати таке ж попередження.

Це не означає, що Ви не зможете транслювати шоу, як ви зазвичай робите на Netflix. Просто Ви не зможете завантажити копію на ваших пристроях, як тільки межа досягнуто. На щастя, є багато контенту на Netflix, а значить, ви, ймовірно, знайдете інших шоу завантажити, якщо ви коли-небудь били ці ліміти.

Більше від bgr
Колекції досконалості андроїд виділити кращих додатків на Google грати
17 прошивкою 11 характеристики ви можете отримати на вашому iPhone прямо зараз, якщо ви джейлбрейк
8 платних додатків для iPhone на продаж безкоштовно прямо зараз
Незрозуміло, чому Netflix Додано обмеження на кількість разів, що контент може бути завантажений, і правило нерозумно. Цілком ймовірно, що прийшов від творців Контенту, щоб запобігти якесь зловживання. Ніж купувати цифрову копію однієї з ваших улюблених фільмів можна завантажити її на вічні часи від Netflix, або до тих пір, як Netflix має ліцензію на пропозицію.

Оновлення: компанія Netflix простягнув руку, щоб прояснити це питання, пояснюючи, що ліміт завантаження не нова, і вона ніколи не була прихована від користувачів. На своїй сторінці довідки, Нетфликс не сказати, що деякі завантажені назви «може бути відновлено тільки певну кількість разів» після закінчення терміну їх дії. Кількість не встановлено, так як вона варіюється в залежності від інтернет-компанії Netflix з кожного власника Вмісту. Також йде справа з кількістю днів або годин скачать буде залишатися активним користувача завантаження автономних папок.

Але цілком імовірно, що не всі користувачі Netflix можуть завантажити контент для перегляду в автономному режимі, а також перевірити, що конкретна сторінка допомоги, яка, очевидно, чому користувачі були здивовані, виявивши, обмеження.

Добавить комментарий