Нінтендо нарешті дозволить вам грати в класичні ігри на його гарячі нові консолі

Компанія Nintendo оприлюднила свої плани на довгоочікуваний сервіс онлайн-передплати. Сервіс дозволить геймерам заплатити, щоб мати доступ до старих гри Нінтендо і грати в них на своїй новій консолі Нінтендо перемикач.

Нова послуга, відома як Nintendo Вимикач онлайн, намічена, щоб прибути в 2018 році і дозволить Нінтендо перемикач господарі грають «широкий вибір класичних ігор», — йдеться в Кіото, Японія відеоігри гігант.

НІНТЕНДО ПОВЕРНУТИ СВОЇ ІГРАШКИ В ХЕППІ МІЛ МАКДОНАЛЬДС

Один місяць Підписка буде коштувати $4, 3 місяців буде коштувати $8 і цілий рік буде коштувати $20. «Ви зможете грати сумісний кооперативний і змагальний ігри онлайн, увійдіть в свій акаунт Нінтендо,» Нінтендо написав на своєму сайті. «Онлайн ігри будуть безкоштовними для власників Нінтендо рахунок, поки наш платний онлайн-сервіс запускає в 2018 році».

Перші три гри Nintendo показали б знаходиться «супер Маріо 3,» «Доктор Маріо» і «кульками», але ще більше.

2 червня
Нінтендо Америки ✔ @NintendoAmerica
Підключіть, грати і змагатися з друзями з усього світу з Нінтендо онлайн! http://www.nintendo.com/switch/online-service/ … pic.twitter.com/wHTDvNhMHd
Слідуйте
Нінтендо Америки ✔ @NintendoAmerica
Нінтендо онлайн включає в себе постійний доступ до бібліотеці класичних ігор, які ви можете взяти в будь-якому місці! pic.twitter.com/TtRKcImCiS
4:00 ранку — 2 червня 2017
Перегляд зображень на Twitter
1,508 1,508 Ретвітів 4,178 4,178 любить
Твіттер оголошень і конфіденційності
Компанія заявила, що користувачі можуть грати стільки ігор, скільки вони хочуть, так часто, як їм подобається, поки у них є активна Підписка,» у заяві, яка надається Котейку.

Нінтендо додав, що в даний час, служба буде включати тільки NES гри, але «супер NES ігри, продовжують перебувати на розгляді, але у нас немає нічого далі, щоб оголосити на цей час».

Попередніх консолей, включаючи Wii Wii U, мають доступ до віртуальної консолі служби Нінтендо, цифровий магазин який дозволяє користувачам купувати старі ігри, щоб грати на цих системах. Перемикач не має цього і Nintendo не обговорювали, це буде приносити віртуальну консоль до Комутатора, або якщо онлайн Підписка була призначена, щоб замінити його.

Ця новина слід за продовження ажіотажу навколо вимикача, який компанія покладала надії на.

У недавньому повідомленні «Уолл Стріт Джорнал» зазначено Нінтендо бореться з іншими виробниками електроніки, включаючи Apple, для частин, оскільки попит продовжує залишатися сильним після 3 березня запуск комутатора.

У звіті для інвесторів раніше в цьому році, Nintendo заявив, що продав 2,74 млн. пристроїв, дивно сильна фігура, незважаючи на те, що запущена в березні.

Нещодавно Розробник відеоігор Capcom говорить, він буде приносити «монстр Мисливець ХХ» до Комутатора. Сторонніх розробників, включаючи EA звернули увагу на дивний успіх консолі, генеральний директор ЕА Ендрю П. Вілсон розповідав інвесторам радник «продовження[s], щоб бути бичачим на [перемикач]».

Добавить комментарий