Коляски noordi

Представляємо нову дитячу коляску Noordi LUNO, яка подібно місяці висвітлює шлях вашому малюкові в незвідані дали перших подорожей в житті. Борознити простори з таким судном по заданих координатах буде безпечно і пізнавально. Скандинавська якість noordi luno 2 в 1, ціна і легка пристосовність коляски до пересування по місту і на природі порадують батьків. Адже надлегка коляска з елегантним дизайном це та турбота, яку норвезький бренд Noordi дарує всім Мамам, а простора і модульна люлька, що дозволяє затишно пересуватися і знайомиться з новим світом і його мешканцями, це подарунок Вашому маленькому Вікінгу. Переваги коляски noordi LUNO
Хороший дизайн-це не тільки про красиво і стильно, це і про розумно, і безпечно спроектовано, де кожна деталь відповідає за баланс, за гармонію. Коляски noordi luno натхненні цими переконаннями і оснащені сталевими гарантами довговічності. Такий підхід до виробництва всіх моделей дитячих колясок нурді луна заслужено має сертифікат відповідності вимогам технічних регламентів Митного союзу ЄАС. Але головне для команди виробника це довіра батьків і їх малюків. Адже саме завдяки їм і їх побажанням з’явилася коляска noordi luno 2 в 1 в такій комплектації :

Люлька з термічними властивостями, всередині якої Клімат комфортний для дитини при будь-якій температурі повітря. Варто також відзначити що люлька стала просторіше, при цьому її вага не збільшився, вона зберегла свою легкість;
Прогулянковий блок зручний і практичний, а його оббивка з приємних на дотик і дихаючих матеріалів. Надійну прогулянку забезпечать міцні ремені, міжпахова перемичка і світловідбиваючі елементи на корпусі коляски.
Рух це життя і Ваш малюк зрозуміє це за допомогою вдосконаленого шасі. Тепер маневри будуть даватися легше і зручніше.
Глибокий козирок це ще один козир в дизайні дитячої коляски Noordi luno 2 в 1
Колеса діаметром 29 см дають можливість продовжувати рух комфортно і тихо на будь-якій місцевості і різному покритті. Універсальне рішення для міста і за його межами.
Вага люльки — 2,7 кг і компактне складання шасі дарує легкість в транспортуванні коляски в автомобілі, ліфті або іншим способом.

Добавить комментарий