NVIDIA представила архитектуру процессоров Volta и решения для работы с искусственным интеллектом

У рамках виступу CEO NVIDIA Дженсена Хуанга, були представлені нова архітектура графічних процесорів NVIDIA Volta і серія апаратно-програмних рішень, покликаних прискорити і спростити роботу з штучним інтелектом. У конференції GTC 2017 взяли участь 7000 відвідувачів, відбулося 600 технічних сесій, встановлені 150 стендів, проведені 310 сесій по штучному інтелекту і 67 лабораторій за технологіями глибокого навчання (Deep Learning).

NVIDIA GTC 2017 1 Volta

Volta – це найпотужніша у світі архітектура GPU, покликана стати каталізатором нової хвилі досягнень в області штучного інтелекту і високопродуктивних обчислень. Перший процесор на базі Volta – це GPU для дата-центрів Tesla V100, який забезпечує надвисоку швидкість і масштабованість навчання і инференса глибоких нейронних мереж, а також прискорює високопродуктивні і графічні обчислення.

В основі Volta, сьомого покоління графічних архітектур NVIDIA, знаходиться 21 млрд транзисторів, які забезпечують продуктивність завдання до глибокого навчання, еквівалентну 100 CPU. Пікова продуктивність Volta в 5 разів вище архітектури Pascal — поточної графічної архитектурыNVIDIA, і в 15 разів вище Maxwell, представленої два роки тому. Ця цифра вчетверо більше того, що передбачав закон Мура.

Volta стане новим стандартом високопродуктивних обчислень. Завдяки об’єднанню ядер CUDA і нового ядра Volta Tensor в уніфікованої архітектури, один сервер на базі GPU Tesla V100 зможе замінити сотні центральних процесорів у високопродуктивних обчисленнях.

Анонсована нова лінійка суперкомп’ютерів з штучним інтелектом NVIDIA DGX AI з винятковими обчислювальними можливостями. Системи побудовані на GPU NVIDIA Tesla V100 на базі нової архітектури Volta і використовують повністю оптимізований для завдань ІІ програмне забезпечення. Продуктивність такої системи втричі вище, ніж у попереднього покоління DGX, і відповідає потужності приблизно 800 CPU в рамках однієї системи.

GTC 2017 2

Toyota почне впровадження автомобільної обчислювальної платформи з підтримкою штучного інтелекту NVIDIA DRIVE PX до системи автономного водіння, заплановані до висновку на ринок протягом найближчих років. Команди інженерів обох компаній вже працюють над створенням програмного забезпечення на високопродуктивної ІІ-платформі NVIDIA, що дозволить краще розуміти величезні обсяги даних, одержуваних з автомобільних датчиків, і автономно справлятися з широким спектром ситуацій на дорозі.

Project Holodeck – це фотореалістичне VR-оточення для спільної роботи, що дозволяє бачити, чути і відчувати віртуалізовані об’єкти. Середа Holodeck дозволяє творцям імпортувати моделі високої чіткості і високої роздільної здатності в VR для спільної роботи над ними разом з колегами.

Добавить комментарий