Обслуживание кондиционера

Кожним виробником передбачена можливість самостійного обслуговування кондиціонера. В інструкції з експлуатації Ви знайдете докладний опис необхідних дій. Як правило, самостійне обслуговування зводиться до періодичного чищення або заміни фільтрів внутрішнього блоку. Рекомендується один раз в 2-3 місяці промивати в теплій воді внутрішні фільтри кондиціонера (крім антибактеріальних фільтрів). У нас найкращій обслуживание кондиционера жодино.

Якщо фільтри кондиціонера можна почистити самостійно, то виміряти рівень хладагента і виконати дозаправку або заправку кондиціонера фреоном може тільки фахівець, який має необхідні прилади. Тому, сервіс кондиціонера повинен виконувати фахівець.

Для чого необхідне сервісне обслуговування кондиціонерів?

Основні завдання, що стоять перед зазначеним сервісом – це підтримання оптимальних робочих характеристик обладнання та в разі необхідності – ремонт, а також інші дії, покликані захистити кліматичне обладнання від збоїв у роботі, поломок і пошкоджень. Якісне обслуговування дозволяє в значній мірі продовжити термін служби кондиціонера і запобігти серйозні поломки і несправності обладнання.

Добавить комментарий