Меню

Офісні квіти

Май 15, 2018 - Разное
Офісні квіти

На відміну від домашніх квітів, які можуть мати різні розміри, бути отруйними або під час цвітіння видавати сильний запах, офісні рослини не повинні нести найменшої загрози для співробітників і їх здоров’я, повинні бути невибагливими і гармонійно вписуватися в інтер’єр. Ви дізнаєтеся, які кімнатні рослини доцільно використовувати для офісу, назви найпопулярніших претендентів, а також про корисний функціонал таких кольорів. Детальніше на http://hibox.com.ua/ofisnye-rasteniya.html.

Уявіть собі «стандартне» офісне рослина, яке ви помічаєте, коли відвідуєте подібні структури або, якщо ви працюєте в офісі, кожен день бачите на роботі. Швидше за все, це буде кактус.

Однак чому саме він? Справа в тому, що офісне рослина, на відміну від домашнього, має підходити всім. Тобто якщо квітка буде виділяти якісь запахи, то він може стати причиною алергії у працівників або відвідувачів, що негативно позначиться на роботі. По-друге, незалежно від пори року рослина має виглядати ефектно, без будь-яких сухих стебел, квітконосів або листя. По-третє, офіс — це не оранжерея, де всі зусилля спрямовані на догляд за квітами, а значить, зелень повинна бути невибагливими, щоб не доводилося наймати зайвий персонал для догляду за нею, або щорічно міняти всю засохлу рослинність в офісі.

Також будь-який офісний квітка повинен бути безпечним. Існує величезна кількість кімнатних рослин, які виділяють отруйний сік, або вся надземна частина так чи інакше є отруйною. Подібні рослини ні в якому разі не повинні перебувати в офісі, так як один необережний рух, і співробітник або відвідувач вирушать в лікарню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика