Офісні квіти

На відміну від домашніх квітів, які можуть мати різні розміри, бути отруйними або під час цвітіння видавати сильний запах, офісні рослини не повинні нести найменшої загрози для співробітників і їх здоров’я, повинні бути невибагливими і гармонійно вписуватися в інтер’єр. Ви дізнаєтеся, які кімнатні рослини доцільно використовувати для офісу, назви найпопулярніших претендентів, а також про корисний функціонал таких кольорів. Детальніше на http://hibox.com.ua/ofisnye-rasteniya.html.

Уявіть собі «стандартне» офісне рослина, яке ви помічаєте, коли відвідуєте подібні структури або, якщо ви працюєте в офісі, кожен день бачите на роботі. Швидше за все, це буде кактус.

Однак чому саме він? Справа в тому, що офісне рослина, на відміну від домашнього, має підходити всім. Тобто якщо квітка буде виділяти якісь запахи, то він може стати причиною алергії у працівників або відвідувачів, що негативно позначиться на роботі. По-друге, незалежно від пори року рослина має виглядати ефектно, без будь-яких сухих стебел, квітконосів або листя. По-третє, офіс — це не оранжерея, де всі зусилля спрямовані на догляд за квітами, а значить, зелень повинна бути невибагливими, щоб не доводилося наймати зайвий персонал для догляду за нею, або щорічно міняти всю засохлу рослинність в офісі.

Також будь-який офісний квітка повинен бути безпечним. Існує величезна кількість кімнатних рослин, які виділяють отруйний сік, або вся надземна частина так чи інакше є отруйною. Подібні рослини ні в якому разі не повинні перебувати в офісі, так як один необережний рух, і співробітник або відвідувач вирушать в лікарню.

Добавить комментарий